DUBAJ OTWIERA GRANICE DLA TURYSTÓW 
Aktualnosci Bliski Wschód Dubaj

DUBAJ OTWIERA GRANICE DLA TURYSTÓW 

7 LIPCA DUBAJ OTWIERA GRANICE DLA TURYSTÓW 

  • Dubaj przedstawia nowe, przejrzyste zasady dotyczące podróżowania po Emiracie.
  • Główne atrakcje zostaną udostępnione turystom na nowych, bezpiecznych zasadach.
  • Dubaj zastosował najlepsze międzynarodowe standardy sanitarne, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i gościom.

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 30 czerwca 2020 r.: 7 lipca 2020 r. Dubaj otwiera swoje granice dla międzynarodowych turystów. Jednocześnie wprowadza nowe wytyczne sanitarne, wdrażając przejrzyste i łatwe do przestrzegania zasady, dzięki którym mieszkańcy i odwiedzający będą czuli się bezpiecznie.  

Miasto odzyskało energię po ponownym otwarciu głównych atrakcji i jest gotowe na przyjęcie międzynarodowych gości! Zostały otwarte między innymi publiczne i hotelowe plaże, centra handlowe, restauracje, baseny, parki wodne i pola golfowe. Można uprawiać sporty wodne oraz korzystać z kempingów. Dubai Tourism opracowało szereg filmów promujących wybrane atrakcje turystyczne, z których obecnie korzystają jedynie mieszkańcy Emiratu, gotowi na przyjęcie międzynarodowych turystów. Filmy podzielone są na 4 kategorie: 

Zagraniczni turyści planujący podróż do Dubaju muszą przestrzegać nowych protokołów podróżowania. Przed przylotem do Dubaju odwiedzający muszą wykonać test PCR na obecność COVID-19 (badanie musi zostać wykonane do czterech dni – 96 godzin przed datą podróży). Jeśli podróżny nie przystąpił do badania w kraju wylotu, badanie PCR zostanie przeprowadzone po wylądowaniu w Dubaju. Dodatkowo, Emirat zachęca turystów do zapoznania się z zasadami podróżowania ustalonymi w ich kraju. Obowiązkowe także będzie wypełnienie oświadczenia zdrowotnego, a także posiadanie ubezpieczenia podróżnego obejmującego COVID-19.

Issam Kazim, dyrektor generalny Dubai Corporation for Tourism and Commerce Marketing (DCTCM), podkreśla: „Nie możemy się doczekać, aby w lipcu w Dubaju powitać turystów. Nowe standardy podróży wymuszają na nas nie tylko odpowiednią aranżację miejsc docelowych, ale także zapewnienie bezpieczeństwa całej miejskiej społeczności”. 

Szczegółowe wytyczne dotyczące podróży do Dubaju znajdują się na stronie: https://www.visitdubai.com/en/articles/coronavirus-advisory

CZYTAJ TAKŻE

DUBAJ OTWIERA GRANICE DLA TURYSTÓW 7 LIPCA

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: