Odkrywaj Dubaj na odległość – PRZEJAŻDŻKI Z DRESZCZYKIEM i ROZRYWKA dla całej rodziny!
Bliski Wschód Dubaj LIFESTYLE Miejsca

Odkrywaj Dubaj na odległość – PRZEJAŻDŻKI Z DRESZCZYKIEM i ROZRYWKA dla całej rodziny!

W czasie pandemii COVID-19, interakcje w wirtualnym świecie stają się nowym standardem życia. Dlatego, mimo dzielącej Cię odległości, wciąż możesz poznać Dubaj – jeden z najpopularniejszych kierunków wycieczkowych dla rodzin z całego świata. Poniżej prezentujemy najlepsze atrakcje online, dzięki którym będziesz mógł wybrać się na przejażdżkę kolejką z zacisza własnego domu.

Mad Pursuit w Motiongate

Podczas ekscytującej przejażdżki po cyrku odkryjesz swoje „dzikie ja”. Szalenie szybki rollercoaster Madagascar Mad Pursuit na pewno sprawi, że „powyginasz śmiało ciało”.

The Bullet Train w Motiongate

Na zakrętach i pętlach tej szybkiej kolejki poczujesz zastrzyk adrenaliny, który zapamiętasz na długo. Nagranie w trybie szerokokątnym, zabierze Cię na trzymającą w napięciu przejażdżkę z Dystryktu 12 do Kapitolu.

Dragon Gliders w Motiongate

Szczerbatek i Czkawka zapraszają Cię do przeżycia niesamowitej przygody na tajemniczej Zakazanej Wyspie, w oszałamiających jaskiniach i niezwykłej Wielkiej Sali. Przejażdżka podwieszanym rollercoasterem obiecuje niezapomniane wrażenia!

The Velociraptor w IMG Worlds of Adventure

W tej kolejce przeniesiesz się do czasów prehistorycznych. Zdecydowanie nie jest to atrakcja dla osób o słabych nerwach! Poznaj świat sprzed milionów lat i spróbuj zachować zimną krew w obliczu zbliżających się dinozaurów!

The Dragon Roller Coaster w LEGOLANDZIE® 

Wskocz do średniowiecznej kolejki LEGO, która zabierze Cię na przejażdżkę po kolorowym Zamku LEGOLAND®, pełnych bajkowych scen i ruchomych atrakcji wykonanych w całości z klocków LEGO. Kolejka wyjeżdża z zamku na zewnętrzny tor, który zachwyci Cię licznymi zakrętami i pętlami.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: