Cały nasz styl życia zostanie nieodwracalnie zniszczony
Aktualnosci podróże Technologie

Cały nasz styl życia zostanie nieodwracalnie zniszczony

„Zmiana klimatu jest głównym wyzwaniem, przed którym stoimy – jeśli nie zareagujemy teraz, cały nasz planetarny styl życia zostanie nieodwracalnie zniszczony. Nie ma opcji!

Przemawiając 25 maja br. na Międzynarodowej Konferencji na temat Cyfryzacji i Zrównoważonej Turystyki na Mauritiusie, współzałożyciel Profesor Geoffrey Lipman z SUNx i TraNexus Blockchain Solutions oraz prezes Międzynarodowej Koalicji Parterów Turystycznych (ICTP) podkreślili związek między rosnącą zmiennością, skalą i destrukcją ekstremalnych zjawisk pogodowych, z głodem, ubóstwem, chorobami, migracjami i konfliktami, które powoduje. Profesor powiedział:

„Podróże i turystyka, jako wiodący globalny Czynnik Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego, muszą podchodzić do tego problemu w sposób przemyślany i rozważny. Jako lider musimy być w czołówce zmian, a im więcej naszych podstawowych produktów / atrybutów znajduje się na pierwszej linii – transport (w szczególności lotnictwo), obiekty przybrzeżne, infrastruktura, na przykład, będą wymagały radykalnej transformacji i wsparcie. Nie jesteśmy jeszcze wystarczająco daleko, wystarczająco szybko i nie skupialiśmy się na rzeczywistych potencjalnych skutkach. Nie wprowadziliśmy też mechanizmów, które umożliwiałyby włączenie sektora do głównego nurtu. Będziemy musieli objąć gospodarkę zieloną, niebieską, okrągłą, dzielenie się i wystarczającą. Nie tylko uczyć się, ale je obejmować. Będziemy musieli dostosować nasze instytucje, aby były bardziej wizjonerskie, zwinne i sprzyjające włączeniu społecznemu. SUNx – silna uniwersalna sieć – została utworzona, aby pomóc nam skupić się na piłce i naszych umysłach na stawkach. ”

Opisał, w jaki sposób technologia, w szczególności Blockchain, będzie głównym czynnikiem decydującym o sukcesie lub porażce. Wyjaśnił, że nastąpi to poprzez zmiany w systemach napędu transportowego, budynkach energooszczędnych i ulepszonych przejściach granicznych. Następnie powiedział:

„Pomoże to zwiększyć bezpieczeństwo poprzez pozytywną weryfikację, sprawi, że rezerwacje i realizacje zamówień będą łatwiejsze, szybsze i bezpieczniejsze, zrewolucjonizują marketing i promocję poprzez rozszerzoną rzeczywistość. I zracjonalizują oraz wzmocnią systemy płatności i przepływy inwestycyjne.”

Mówiąc o tym, że małe państwa wyspiarskie i uboższe kraje są na pierwszej linii ognia, stwierdził:

„To dobrze, że Mauritius miał wizję, aby skupić się na tym w czasie swojej 50. rocznicy jako suwerennego państwa. Będzie musiał działać teraz i działać po swoim usamodzielnieniu, aby oprzeć się na niewiarygodnej historii sukcesu i pomóc światu przez następne 50 lat. Biznes, jak zwykle to za mało: umiarkowana zmiana to za mało: wystarczy tylko całkowita transformacja. ”

Silna uniwersalna sieć SUNx jest programem opartym na UE, nienastawionym na zysk, Green Growth and Travelism Institute i spuścizną po zmarłym Maurice Strong – pionierze zrównoważonego rozwoju.

Jego celem jest promowanie odpornego na zmiany klimatyczne, wpływ-podróż z dobrymi i złymi efektami mierzonymi i zarządzanymi w sposób spójny: z zielonym wzrostem na poziomie podstawowym i, 2050 niezbitym zgodnie z porozumieniami paryskimi i W.E.F. 4. Rewolucja przemysłowa.

TraNexus zobowiązuje się do zmiany sposobu, w jaki ludzie podróżują i rewitalizują branżę podróżniczą i turystyczną, ułatwiając podróżowanie, ekologiczne, cenniejsze i bardziej zabawne.

TraNexus utworzy serię aplikacji, technologii i innych elementów opartych na blockchain, które ułatwią podróżowanie, skupiając się na aplikacjach, które zarządzają dokumentami, walutami i doświadczeniami, aby poprawić podróżowanie od podróżnego do kompletnej gospodarki turystycznej. TraNexus usprawnia proces podróży zarówno dla osób podróżujących w interesach, jak i dla turystów, jednocześnie tworząc zupełnie nowe doświadczenie podróży dla ekologicznych poszukiwaczy przygód na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji o TraNexus, odwiedź stronę tranexus.com i śledź ich na Twitterze, Facebooku, Instagramie i Reddit lub odwiedź stronę www.tranexus.com.

Międzynarodowa Koalicja Partnerów Turystycznych (ICTP) to oddolna koalicja miejsc turystycznych i turystycznych, a interesariusze zaangażowani w ekologiczny wzrost i jakość to biznes.
ICTP ma siedzibę w Haleiwa, Hawaje, USA; Bruksela, Belgia; Victoria, Seszele; i Bali, Indonezja.

źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: