Emirates wznawiają połączenia na trasie Dubaj – Warszawa. Powrót dalekich tras.
Aktualnosci Transport

Emirates wznawiają połączenia na trasie Dubaj – Warszawa. Powrót dalekich tras.

Już 4 września linie Emirates wznowią połączenia na trasie Dubaj – Warszawa, oferując polskim turystom połączenia przez Dubaj do ponad 70 miejsc.

Na trasie Dubaj – Warszawa linie Emirates udostępnią swoje przestronne, szerokokadłubowe samoloty Boeing 777-300ER, oferujące miejsca w klasach pierwszej, biznesowej i ekonomicznej. Rejs EK179 do Warszawy wyleci z Dubaju o godz. 08:10 w piątki i niedziele, a lot powrotny EK180 wystartuje z Warszawy o godz. 15:00. Od 7 października do trasy zostanie dodane dodatkowe połączenie w środy. Pasażerowie mogą rezerwować loty na stronie  emirates.com albo za pośrednictwem biur podróży.

Kierunek Dubaj

Miasto znane ze swej gościnności to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży na całym świecie, oferujący skąpane słońcem plaże, zabytki czy też obiekty rekreacyjne. W 2019 roku Dubaj odwiedziło 16,7 miliona przyjezdnych, miasto gościło ponad 100 globalnych spotkań i wystaw, a także wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Dubaj jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

Liniami Emirates do Dubaju można polecieć w niespełna 6 godzin, a tętniące życiem miasto wita turystów wieloma atrakcjami. Miłośników aktywnych wakacji na plaży skusi bogata oferta sportów wodnych, z których słynie Dubaj. Miasto posiada ponad 50 km wybrzeża, w tym słynne plaże Kite Beach czy Jumeirah Beach, a aktywności na wodzie są tu bardzo popularne.

Oprócz wypoczynku na pięknych plażach w Dubaju można skorzystać z szeregu innych atrakcji – parki wodne, np. słynny Atlantis Aquaventure. Można też odwiedzić Green Planet – czteropiętrowy budynek ze szkła, który skrywa tropikalny las deszczowy z ponad 3000 gatunkami fauny i flory. Miłośnicy zakupów mogą udać się do centrum handlowego Dubai Mall. Na miejscu warto przeżyć emocjonującą przygodę i zobaczyć 33 000 wodnych stworzeń zamieszkujących Dubajskie Akwarium i Podwodne Zoo. Można nawet karmić płaszczki lub popływać z rekinami.

W Dubaju znajduje się wiele skarbów historii, muzeów i miejsc dziedzictwa kulturowego, które zabiorą gości w prawdziwą podróż w przeszłość. Historię Dubaju można poznać podczas wizyty w Heritage Village i Muzeum Dubajskim w historycznym forcie Al Fahidi.

dubai_fountain

Kierunek Malediwy

Malediwy są rajem dla nurków. Pod wodą na amatorów mocnych wrażeń czekają niezapomniane widoki. Znajdują się tam niezniszczone rafy koralowe, tunele podwodne czy malownicze jaskinie wyżłobione w skałach głębinowych. W nurkowiskach można spotkać tysiące kolorowych tropikalnych ryb, żółwie, płaszczki, a nawet rekiny wielorybie i rekiny młoty. To po prostu raj dla osób kochających naturę!

Kierunek Seszele

Odwiedzający Seszele będą zachwyceni wspaniałymi plażami z białym piaskiem i bujnymi lasami tropikalnymi. Tutaj zawsze jest ciepło – temperatura rzadko spada poniżej 24 °C lub przekracza 32 °C. Wyspy oferują różne atrakcje w zależności od pory roku. Dla fanów odkrywania podwodnego świata najlepsze miesiące to wrzesień, październik i listopad oraz okres od marca do maja. Z drugiej strony miłośnicy sportów wodnych, takich jak surfing, a także pieszych wycieczek, powinni odwiedzić Seszele w okresie od maja do września.

Elastyczność i pewność: Polityka rezerwacji Emirates daje klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży. Klienci, którzy kupią bilety przed 31 lipca 2020 na podróż zaplanowaną na 30 listopada albo przed tą datą, mogą elastycznie wprowadzać zmiany w podróży z powodu ograniczeń połączeń, w związku z sytuacjami wynikającymi z Covid-19 lub przy rezerwacji taryfy Flex lub Flex plus. Więcej informacji znajduje się  tutaj.

Darmowe pokrycie kosztów związanych z zachorowaniem na COVID-19: 

klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot: w przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera. Ochrona przysługuje automatycznie pasażerom lecącym liniami Emirates do 31 października 2020 r. (pierwszy lot powinien odbyć się nie później niż 31 października 2020 r.) i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Dzięki temu pasażerowie skorzystają z dodatkowej ochrony, nawet jeśli po podróży liniami Emirates polecą dalej. Więcej szczegółów:  www.emirates.com/COVID19assistance.

Testy PCR COVID-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów, również tranzytowych, przylatujących do Dubaju (i ZEA), w tym obywateli ZEA, mieszkańców i turystów, niezależnie od kraju, z którego przybywają.

Wymagania dla wjeżdżających turystów: więcej informacji skierowanych do międzynarodowych gości udających się do Dubaju można znaleźć pod linkiem  www.emirates.com/flytoDubai.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics