Zaproszenie bezpłatne dla Hosted Buyers na IT&CMA i CTW Asia-Pacific w Tajlandii
Aktualnosci Azja BIZNES MICE Tajlandia

Zaproszenie bezpłatne dla Hosted Buyers na IT&CMA i CTW Asia-Pacific w Tajlandii

Redakcja Travel Compass wraz z organizatorem targów IT&CMA i CTW Asia-Pacific zapraszają profesjonalistów z branży spotkań do udziału w programie hosted buyers. Targi będące jedynym na świecie wspólnym spotkaniem MICE i partnerów Corporate Travel odbędą się  26-28 września 2017 w Tajlandii, w Biznes Convention Centre (BCC) w Bangkoku. Obydwa wydarzenia są dla uczestników niezależnymi platformami do zawierania kontraktów, nauki i kontaktów bezpośrednich. IT&CMA i CTW Asia-Pacific są organizowane przez TTG Events, grupę TTG Asia Media.

Program skierowany jest do plannerów spotkań oraz organizatorów incentive, zainteresowanych rynkiem azjatyckim. Organizatorzy kładą nacisk na spotkania B2B, podczas których każdy kupiec będzie mógł spotkać się z 30 wystawcami.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny pobyt w hotelach, zwrot za bilet lotniczy, transfery z lotniska, wewnętrzny transport, wyżywienie.

Podczas tegorocznej edycji IT&CMA, organizator zaoferuje uczestnikom dedykowane platformy zaprojektowane dla obsługi i koordynacji kontaktów w segmentach MICE, umożliwiając bezpośrednie spotkania delegatów, zainteresowanych tym samym segmentem biznesu oraz edukację. To tutaj po raz kolejny zaprezentowane zostaną najważniejsze trendy, najnowsze technologie i najatrakcyjniejsze kierunki podróży, najnowsze produkty i usługi z zakresu turystyki biznesowej w regionie Azji i Pacyfiku. Podczas paneli dyskusyjnych eksperci będą udzielać odpowiedzi na pytania, dotyczące aktualnych problemów branży. Wśród wystawców znajdą się  przedstawiciele branży spotkań z takich regionów jak: m.in. Tajlandia, Singapur, Chiny, Japonia, Filipiny, Chiny, Japonia i in. IT&CMA pozostaje wyjątkową pozycją jako jedyne globalne centrum z największymi prezentacjami wystawowymi oferentów MICE Azji i Pacyfiku. Włączony segment podróży dla klientów luksusowych jest częścią IT&CM serii Events.

Decydenci, plannerzy, profesjonalni organizatorzy podróży korporacyjnych biorą udział w corocznej konferencji aby być na bieżąco i znać najnowsze tendencje dla segmentu Travel and Entertainment (T&E) – podróż i rozrywka. Jest to najlepsza okazja dla operatorów turystycznych do poznania trendów, nawiązania współpracy, dokonania interesujących kontraktów, wzbogacenia wiedzy i poznania dobrych praktyk w kreowaniu współczesnych i skutecznych metod pozyskiwania klientów.

Zgłoszenia do programu hosted buyers prosimy kierować do redakcji na adres e-mail: redakcja@travelcompass.pl

Bezpośredniej akredytacji można także dokonać tutaj 

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: