Lepsze połączenia Emirates do Melbourne
Aktualnosci Transport

Lepsze połączenia Emirates do Melbourne

DUBAJ, ZEA, 17 czerwca 2016 r. – Pasażerowie podróżujący do Melbourne w Australii będą mogli skorzystać z bezpośrednich połączeń Emirates, które przewoźnik wprowadza jako regularne rejsy nr EK408 i EK409 realizowane z Dubaju od 30 października tego roku.

Lot EK408 z Dubaju, realizowany przez samolot Boeing 777-300ER Emirates, zaplanowano na 3.00 z lądowaniem w Melbourne (MEL) o 23.20. Lot powrotny EK409 z Melbourne przewidziano na 6.00 z lądowaniem w Dubaju (DXB) o 13.05. Obecnie połączenie Dubaj-Melbourne jest realizowane w obie strony przez Kuala Lumpur (KUL). Dzięki lotom bezpośrednim przewoźnika pasażerowie zaoszczędzą na trasie około dwóch i pół godziny w każdym kierunku.

Zmiana zapewni podróżnym lepsze połączenie do Melbourne z ponad 150 kierunków w siatce połączeń Emirates z jedną przesiadką w Dubaju.

Przewoźnik oferuje cztery codzienne połączenia z Dubaju do Melbourne w ramach porozumienia code-share z liniami Qantas: trzy loty realizowane przez A380 i jeden lot Boeingiem 777-300ER Emirates. Po wprowadzeniu zmian 30 października tego roku będą to dwa bezpośrednie loty Emirates do Melbourne z Dubaju i jeden rejs liniami Qantas, a także jedno codzienne połączenie do Melbourne z Dubaju przez Singapur.

Łącznie Emirates i Qantas wykonują z Dubaju do Australii 91 lotów tygodniowo. Spośród nich 77 to połączenia oferowane przez Emirates do Brisbane, Perth, Melbourne, Adelaide i Sydney, w tym sześć codziennych lotów realizowanych przez Airbusa A380.

Po 30 października tego roku podróżujący do Malezji nadal będą mogli wybrać jeden z trzech codziennych rejsów Emirates z Dubaju do Kuala Lumpur, z których dwa obsługuje Boeing 777-300ER, a jedno Airbus A380. Obecnie przewoźnik we współpracy z biurami podróży i organizatorami turystyki opracowuje alternatywne plany podróży dla pasażerów, którzy zarezerwowali bilet na lot EK408 lub EK409 do Kuala Lumpur po 30 października 2016.

Źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics