Meet The Bidder Summer Edition już dziś!
Aktualnosci BIZNES MICE

Meet The Bidder Summer Edition już dziś!

Od kilku lat targi Meet The Bidder Smart Fairs łączą ze sobą biznesowo usługodawców branży MICE z całego świata z polskimi organizatorami wyjazdów incentive. Według ostatnich badań SITE Index 2018 Results and Findings, spotkania B2B są kluczowe przy wyborze destynacji i kontrahentów zapraszanych do współpracy. Kolejna edycja targów – Meet The Bidder Summer Edition, odbędzie się 5 czerwca w hotelu Novotel Centrum w Warszawie.


Tym razem organizatorzy wyjazdów incentive, luxury travel, eventów i konferencji w Polsce i za granicą spotkają się z nowymi kontrahentami z takich destynacji jak: Bali, Indonezja, ZEA, Jamajka, Węgry, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania i Irlandia, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Tajlandia, Wietnam, Filipiny, Mjanma, Mauritius, USA, Malediwy, Sri Lanka, Singapur i nie tylko! Będą obecni także przedstawiciele linii lotniczych oraz dostawcy rozwiązań IT dla branży MICE.

Na sali spotkań nie zabraknie także kontrahentów z Polski, którzy są członkami stowarzyszenia SITE Poland (Society for Incentive Travel Excellence) – partnera targów. Powstanie specjalna strefa SITE Market, w której uczestnicy targów będą mogli omówić szczegóły potencjalnej współpracy z kolegami z rodzimego rynku, którzy zaprezentują im swoją ofertę, a także zapoznają z działalnością SITE Poland. Co więcej, strefę SITE Market odwiedzą także piloci chętni do zaprezentowania swojego doświadczenia i podjęcia współpracy z organizatorami wyjazdów incentive travel.

Każdy, kto pracuje z ludźmi, musi być trochę „psychologiem”. A już na pewno koordynator wyjazdu incentive lub pilot obsługujący ten wyjazd. Dlatego organizatorzy targów przy współpracy z firmą KadryTurystyki.pl organizują kolejny warsztat pod patronatem SITE Poland: „Incentive Booster: Psychologiczne mechanizmy zarządzania grupą incentive”. To wyjątkowe szkolenie odbędzie się w trakcie trwania targów w godzinach 15:15-18:30.

Podczas tej edycji targów Meet The Bidder wraz z „2B” Kołem Naukowym Turystyki Biznesowej Grupy Uczelni Vistula organizatorzy będą obchodzić Global Exhibition Day, które w tym roku przypada właśnie 5 czerwca. To międzynarodowe święto podkreśla wagę wydarzenia, które pełni ważną rolę w budowaniu relacji biznesowych i promocji naszego rodzimego rynku, jak i wielu destynacji.

Obok imprez targowych ogromne znaczenie mają także wyjazdy study tours, które organizowane są dla profesjonalistów z branży, aby na własne oczy mogli przekonać się, jak atrakcje omawiane przy stoliku na targach MTB z kontrahentem można wykorzystać w końcowych programach. Stąd też tak bogata oferta nagród w grze MICE Bingo ufundowanych przez wystawców wydarzenia.

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne dla organizatorów wyjazdów z agencji incentive i biur podróży. Spotkania będą obsługiwane za pomocą aplikacji do spotkań B2B. Konieczna była  rejestracja poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Agenda wydarzenia znajduje się tutaj

Partnerami targów są:

Główny partner medialny – All Inclusive – luksusowy magazyn o podróżach

Partnerzy branżowi: SITE Poland (Society For Incentive Travel Excellence), KadryTurystyki.pl; 2B The Business Tourism Club, Vistula University, Mazurkas Transport

Partner technologiczny: ConnectTo

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics