Targi IT&CMA wystartowały w Bangkoku
Aktualnosci BIZNES MICE

Targi IT&CMA wystartowały w Bangkoku

Bangkok, 24 września 2019 r. – oficjalnie wystartowały 27. targi branży MICE IT&CMA. Organizatorzy stawiają nowe wyzwania i cele przed tym największym wydarzeniem z branży MICE, odbywającym się w regionie Azji i Pacyfiku. Oprócz samych targów, w towarzyszącym im programie edukacyjnym, obejmującym sesje i konferencje branżowe wezmą udział uznani prelegenci reprezentujący agencje rządowe, organizacje naukowe i branżowe. Podzielą się swoimi unikalnymi doświadczeniami na  sesjach branżowych.


Tematem tegorocznych targów IT&CMA jest zrównoważony rozwój w sektorze turystycznym. Podczas trzydniowych targów w Tajlandii odbędzie się ponad dwadzieścia sesji tematycznych, podczas których swoim doświadczeniem podzieli się ponad czterdziestu mówców.

Podczas głównej sesji na temat zrównoważonego rozwoju poruszone zostaną różnorakie kwestie – cyfryzacja biznesu, ochrona środowiska, turystyka oparta na lokalnej społeczności, a także sam aspekt inwestycji w zrównoważony rozwój.

„Niewiele mówi się o zrównoważonym rozwoju w praktyce. Trzeba zrozumieć, że taki rozwój wymaga czasu i starań. Przede wszystkim potrzebna jest platforma wymiany doświadczeń między ekspertami i decydentami sektora MICE oraz podróży biznesowych. Targi IT&CMA to świetny punkt wyjścia do takich rozmów” powiedział David Barrett, konsultant sektora hotelowego MICE

Darren Ng, dyrektor zarządzający TTG Asia Media, pochwalił stały wzrost targów. To już dwudziesta siódma ich edycja, a wciąż pojawiają się nowi wystawcy i kolejne propozycje sesji biznesowych i paneli naukowych.

Chiruit Isarangkun Na Ayuthaya, prezes Tajlandzkiego Biura Wystaw, dziękował organizatorom za promowanie Tajlandii na całym świecie. Podkreślał, że kreatywność wystawców z roku na rok jest coraz większa i przedstawia Tajlandię jako centrum turystyki, a także atrakcyjną lokalizację turystyczną samą w sobie. Świadczą o tym nawet twarde dane – miasto Phuket to najbardziej zatłoczone miasto na świecie!

Również dyrektor THAI Airways, Siriphong Mangkalee, podkreślał, jak ważne są targi dla ogólnoświatowej turystyki. Opisywał nowe połączenie z Bangkoku do japońskiego Sendai. Wyraził również nadzieję, że na targach narodzą się kolejne pomysły i propozycje na atrakcyjne połączenia lotnicze.

Jedną z ważniejszych części targów jest konferencja poświęcona turystyce biznesowej. Podczas dwóch dni spotkań w godzinach porannych odbędą się prezentacje biznesowe, popołudniami natomiast nadejdzie czas na konferencje i spotkania networkingowe. Wśród tematów poruszonych na konferencji znajdą się ogólne perspektywy dla sektora turystyki biznesowej w Azji w 2020 roku, kwestie bezpieczeństwa cyfrowego, używania technologii w codziennej pracy, a także trend podróży typu bleisure, czyli łączących spotkanie biznesowe z wypoczynkiem. Konferencja na temat turystyki biznesowej jest organizowana od 1998 roku i ma na celu kultywowanie najlepszych praktyk wśród decydentów i pracowników sektora podróży służbowych. Połączenie spotkania z targami IT&CMA to mocna platforma umożliwiająca uczestnikom wymianę doświadczeń, uczenie się nowych sposobów pracy, a także zawieranie współpracy biznesowej.

O Targach IT&CMA and CTW Asia-Pacific

Impreza jest jednym z ważniejszych wydarzeń dla firm z branży MICE, zainteresowanych współpracą z krajami regionu Azji i Pacyfiku. Impreza odbywająca się corocznie od 1993r jest jednym z największych wydarzeń w Azji poświęconych wyłącznie turystyce biznesowej.

Wystawcami są m.in. hotele, centra konferencyjne, biura DMC i PCO, hotele, linie lotnicze z Tajlandii oraz z całego regionu Azji i Pacyfiku. Od 2014 roku targi odbywają się wspólnie z CTW Asia Pacyfic – wiodącą konferencją Corporate Travel Management dla krajów Azji i Pacyfiku. Tegoroczne targi mają zgromadzić kilkuset organizatorów i meeting plannerów odpowiedzialnych za organizacje spotkań biznesowych z prawie 50 krajów świata. Podczas trzech dni targowych zaplanowanych jest ponad 10.000 spotkań biznesowych oraz ponad 80 sesji informacyjno edukacyjnych.

www.itcma.com

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics