Devinder Ohri mianowany nowym Prezesem ASEANTA
Aktualnosci Azja BIZNES Ludzie

Devinder Ohri mianowany nowym Prezesem ASEANTA

Prezes National Association of Travel Agents Singapore (NATAS) został wybrany nowym prezesem ASEANTA, Stowarzyszenia Turystyki ASEAN. Devinder Ohri przejął tym samym funkcję od Aileen C. Clemente z Filipin, który kierował Stowarzyszeniem od 2015 roku.

Według Ohri, powołanie go na funkcję prezesa jest „wyjątkowym zaszczytem”, ponieważ zbiega się z momentem, w którym 36-te Forum Turystyki ASEAN (ATF) odbędzie się w Singapurze (16-20 stycznia).

W tym samym czasie, organizacja ASEAN obchodzi również swoje 50-lecie istnienia.

Said Devinder Ohri powiedział: „W roku naszego Złotego Jubileuszu, ASEANTA dołączyła do wielu innych podmiotów wchodzących w skład ASEAN-u, świętujących cały rok pod hasłem VisitASEAN @ 50. Ten fakt w znaczącym stopniu podkreśla dojrzałość ASEAN-u promowanego jako jedna destynacja, która była wizją naszych ojców założycieli, pół wieku temu. ”

Z kluczowych inicjatyw ASEANTA jakie były wcześniej zainicjowane przez Clemente, Ohri zamierza rozwijać takie jak “ASEAN Sky Caravan” i “ASEANTA Excellence Awards 2017”, zaplanowane do zaprezentowania podczas “ASEAN Day”; „multiple ASEAN cities packages” oraz projekt “ASEANTA Tourism Honourees”. (TC)

Zdjęcie: archiwum redakcji

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics