TRAVEL COMPASS jest portalem internetowym poświęconym polskiej i międzynarodowej branży turystycznej. Ważny dział stanowią branża spotkań (MICE – meetings, incentives, conrerences, events) oraz turystyki korporacyjnej, które swoim zasięgiem obejmują wszystkie jej segmenty: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje.

Naszą misją jest informowanie profesjonalistów branży turystycznej oraz mediów o aktualnych trendach w turystyce. Promujemy kraje, regiony, organizatorów turystyki i firmy działające w branży turystycznej. Publikujemy najnowsze wiadomości z dziedziny turystyki jak również informacje o konferencjach, targach i innych wydarzeniach ważnych dla branży turystycznej.

Dodatkowo staramy się codziennie publikować najciekawsze informacje turystyczne z Polski i ze świata, poradniki dla osób podróżujących, ciekawostki oraz opisy miejsc, które warto zobaczyć. Źródłem inspiracji mogą być też reportaże, teksty podróżnicze oraz fotografie przygotowywane specjalnie dla TravelCompass.pl przez uznanych podróżników i dziennikarzy.

Serdecznie zapraszamy do lektury i życzymy cennych inspiracji!

Zespół Travel Compass

 

Kim Jesteśmy

Napisz do nas:

redakcja@travelcompass.pl

Verified by ExactMetrics