Emirates – najlepszy system rozrywki pokładowej na gali Skytrax World Airline Awards
Aktualnosci Transport

Emirates – najlepszy system rozrywki pokładowej na gali Skytrax World Airline Awards

Czwartek, 22 czerwca 2017 r. – Dubaj, ZEA – Linie Emirates już po raz 13. z rzędu zdobyły nagrodę za najlepszy system rozrywki pokładowej w corocznym, prestiżowym plebiscycie Skytrax World Airline Awards. Ponadto przewoźnik otrzymał wyróżnienie za najlepsze udogodnienia w klasie pierwszej.

Nagrody Skytrax World Airline uznawane są za globalną miarę jakości linii lotniczych. W tegorocznym plebiscycie wzięło udział 19,8 mln klientów ze 105 krajów. W okresie od sierpnia 2016 do maja 2017 roku oceniono ponad 320 linii lotniczych.

Od początku najlepsza rozrywka pokładowa na świecie

System rozrywki pokładowej Emirates ice powstał w 2003 roku i od tamtej pory pozostaje najlepszym rozwiązaniem w branży, zdobywając główną nagrodę w swojej klasie nieprzerwanie od 13 lat.

W systemie ice znajduje się ponad 2 500 kanałów z rozrywką na żądanie, w tym najnowsze hity filmowe, nagradzane kolekcje programów telewizyjnych, telewizja na żywo, muzyka i gry komputerowe. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości podróży linie Emirates stale doskonalą swoje produkty. Tylko w ostatnim roku przewoźnik rozszerzył ofertę rozrywki w systemie ice o 28%, dając pasażerom jeszcze większy wybór.

Wśród nowości znajdują się bezpłatne kursy na platformie LinkedIn Learning dotyczące zagadnień takich jak przywództwo, ogólne aspekty zarządzania, marketing czy kreatywny styl życia. Ponadto do sekcji z programami edukacyjnymi trafiły kursy językowe uTalk. Są to serie filmów z lekcjami dla podróżujących, którzy chcieliby nauczyć się podstaw arabskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego.

Linie Emirates przeznaczyły znaczne środki na pokładowe usługi telekomunikacyjne i Live TV – obecnie telewizję na żywo można obejrzeć w 129 samolotach, w tym 16 Airbusach A380. Ponadto w 86% samolotów znajduje się sieć bezprzewodowa, a każdego miesiąca ten odsetek się zwiększa. We wszystkich klasach pasażerowie Emirates mają dostęp do bezprzewodowego Internetu w ramach bezpłatnego pakietu 20 MB danych. Każdego miesiąca z pokładowego Wi-Fi korzysta około 800 tys. pasażerów.

Najlepsze udogodnienia w klasie pierwszej

W tegorocznym plebiscycie Skytrax Awards linie Emirates zdobyły wyróżnienie za najlepsze udogodnienia w klasie pierwszej – niedawno przewoźnik wprowadził nową ofertę produktów mających zwiększyć wygodę pasażerów we wszystkich klasach. Wśród nowości z ostatniego roku należy wymienić luksusowe kosmetyki renomowanej irlandzkiej marki VOYA. Linia produktów do pielęgnacji skóry została stworzona specjalnie dla Emirates i znajduje się w prysznicach Shower Spa oraz w łazienkach w klasie pierwszej i biznes na pokładzie samolotów A380.

Przewoźnik po raz kolejny zwrócił się też do luksusowej włoskiej marki Bulgari, która zaprojektowała nowe ekskluzywne zestawy akcesoriów Emirates dla pasażerów klasy pierwszej i klasy biznes. W obydwu znalazła się kwiatowa woda kolońska Eau Parfumée au thé noir, a także produkty do pielęgnacji skóry, które pozwolą pasażerom czuć się świeżo i wygodnie przez całą podróż.

W grudniu linie Emirates wprowadziły także pierwsze na świecie zestawy odzieży nawilżającej dla podróżujących klasą pierwszą. W ubraniach zastosowano opatentowaną technologię Hydra Active Microcapsule, która pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry w trakcie lotu. Do zestawu dołączane są miękkie koce ze sztucznej owczej skóry, które zapewnią spokojny sen.

Emirates to największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, a ich rozbudowana siatka połączeń oferuje pasażerom loty do 156 kierunków w 83 krajach na sześciu kontynentach z dogodną przesiadką w porcie macierzystym przewoźnika w Dubaju. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics