Aktualnosci BIZNES Bliski Wschód Dubaj MICE Targi

Expo 2021 w Dubaju w nowej formule

Hybrydowa formuła Expo 2020 w Dubaju. Wydarzenie rozpocznie się 1 października 2021 r. i potrwa do 31 marca 2022 r. Wezmą w nim udział miliony osób z całego świata. Z powodu pandemii COVID-19 Expo 2020 w Dubaju odbędzie się w modelu hybrydowym. W stacjonarnych i wirtualnych wydarzeniach będą mogli wziąć udział zarówno mieszkańcy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, przyjezdni ale także osoby łączące się z innych zakątków świata. 

W obecnej rzeczywistości co raz więcej wydarzeń przenosi się do świata cyfrowego. Główne spotkania biznesowe także organizowane są w trybie zdalnym. Tegoroczne Expo 2020 w Dubaju oferuje możliwość stacjonarnego, jak i zdalnego uczestnictwa.

„Od początku planowania Expo 2020 w Dubaju zwracano uwagę na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, aby dostarczyć odwiedzającym niezapomnianych wrażeń zarówno na miejscu, jak i zdalnie” – powiedział rzecznik Expo 2020. „Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza wirtualna oferta stanowiła uzupełnienie tradycyjnego wydarzenia. Wirtualne Expo pozwoli dotrzeć do osób, które nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu ze względu na odległość lub inne szczególne okoliczności. Dzięki temu Expo będzie miało jeszcze większy zasięg – zarówno w wymiarze cyfrowym, jak i fizycznym” – dodaje.  

Nadchodzące Expo potrwa sześć miesięcy i będzie największym wydarzeniem biznesowym zorganizowanym od wybuchu pandemii COVID-19. Expo rozpocznie się 1 października 2021 r. i potrwa do 31 marca 2022 r.

Staramy się, aby każdy odwiedzający (na miejscu oraz zdalnie) przeżył coś wyjątkowego. Chcemy wykorzystać potencjał technologii jutra, by ekscytować, inspirować i tworzyć zupełnie nowe doświadczenia – po raz pierwszy na światowym Expo. Stawiamy sobie za cel integrację ludzi z całego świata. Nie możemy się już doczekać, żeby podzielić się szczegółowymi planami dotyczącymi Expo 2020 w Dubaju” – powiedział rzecznik. 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: