Przedstawiciele JNTO oraz głównych japońskich miast w Singapurze
Aktualnosci Azja BIZNES

Przedstawiciele JNTO oraz głównych japońskich miast w Singapurze

Singapur. 21 listopada 2016r. – Japońska Narodowa Organizacja Turystyczna (JNTO) spotkała się z 40-ma specjalnie wyselekcjonowanymi Kupcami z branży MICE oraz przedstawicielami biur PCO na specjalnie zorganizowanym roadshow, które obyło się 27.10.2016r. w Singapurze. Spotkanie było wspólorganizowane przez IT&CMA Events.

Wraz z JNTO do Singapuru przyjechały Biura Promocji – Convention Visitor Bureaus (CVB) z 7 głównych japońskich miast – Chiba, Hiroshima, Kitakyushu, Matsue, Okayama, Okinawa i Sapporo.

Roadshow japończyków umożliwił potencjalnym klientom z Singapuru zapoznanie się z najnowszą infrastrukturą turystyczną Japonii, ocenę przygotowania i potencjału obiektów turystycznych, oraz zapoznanie się z programi wsparcia oferowanymi przez japoński rzad oraz organizacje samorządów lokalnych. Celem było także zachecenie do poznawania innych regionów Japonii oprócz znanych już dużych aglomeracji miejskich.

Promując Japonię, Pan Masatoshi Miyake, Dyrektor JNTO powiedział „Pozycja Japonii jest wyjątkowa. Jesteśmy ośrodkiem badań i przemysłu, co umożliwia łatwą organizację wizyt technicznych oraz sesji networkingowych. Nasz kraj oferuje ogromną różnorodność geograficzną w połączeniu gościnnością oraz innowacyjnością. – Doskonała oferta kulturalna, rozrywkowa oraz turystyczna spełni oczekiwania organizatorów spotkań biznesowych, edukacyjnych oraz społecznościowych”

W kwietniu, sigapurskie biuro JNTO oficjalnie rozszerzyło swoje programy wsparcia na organizatorów wyjazdów motywacyjnych w Malezji, Wietnamie, Indiach i na Filipinach.

W związku z poprzednimi sukcesami osiągniętymi w zakresie we współpracy międzynarodowej oraz rosnącym potencjale Azji i Pacyfiku na polu organizacji znaczących konferencji branży MICE, 3-letnia już współpraca JNTO z IT&CMA jeszcze bardziej się pogłębiła, jednocześnie rozszerzając się poza konwencjonalne spotkania biznesow. Tym samym wspópraca objęła swym zasiegiem alternatywne platformy umożliwiajace klientom tworzedo prowadzenianie warunków do rozwoju biznesu.

Pani Susan Maria Ong, MICE Director – Asia-Pacific, JNTO Singapur, powiedziała: „Nasze roadshow z IT&CM zostało zorganizowane idealnie, umożliwiając zainteresowanym stronom z Japonii wymianę i zacieśnienie kontaktów oraz zwiększenie potencjału współpracy z lokalnymi odbiorcami branży MICE, przedstawicielami lokalnych PCO i stowarzyszeń. Te spotkania służyły również jako platforma edukacyjna dla obu stron, umożliwiając jednocześnie zbierania ważnych informacji na temat miejsc i programów oferowanych przez destynacje”

Udział miasta Kitakyushu po raz pierwszy w roadshow okazał się bardzo produktywny, co zauważył Pan Nobuhiro Abe, Promotion Manager Kitakyushu Convention Bureau „Zostaliśmy wybrani przez JNTO jako miasto o dużym potencjale wzrostowym w MICE. Stąd nasza obecność w Singapurze, która ma się przyczynić do zwiększenia ilości międzynarodowych konferencji organizowanych w Kitakyushu. Udało nam się spotkać potencjalnych nabywców z dużych organizacji jak też organizatorów turystyki w jednym miejscu, co było bardzo korzystne dla promocji naszego miasta”

Powracający już 2-I rok z rzędu Pan Miyako Kawakami, Manager Sapporo Convention Bureau, dodał, „reputacja Sapporo jako miejsca wyjazdów incentive mówi sama za siebie. Jednak budowanie rozpoznawalności marki i świadomość Sapporo jako najlepszego miejsce dla wyjazdów incentive oraz spotkań firmowych musi się jeszcze stale rozwijać regionie Azji i Pacyfiku. Nasz udział w ubiegłym roku przyczynił się idealnie do budowania podstaw wśród przedstawicieli branży. W tym roku chcieliśmy wzmocnić ten obraz i sprawić, że będziemy ich głównym celem. ”

Półdniowa impreza została uatrakcyjniona dzięki wystąpieniu Pani Janet Tan-Collis, Prezes Singapore Association of Convention and Exhibition Organisers and Suppliers (SACEOS), która przedstawiła opracowanie na temat kluczowych aspektów w planowaniu spotkań.

Więcej informacji na temat możliwości zorganizowania roadshow uzyskać można kontaktując się na mail sales.itcma@ttgasia.com

O IT&CM Events

Wiodące wydarzenie MICE w regionie Azji i Pacyfiku, Chinach oraz Indiach

Jest to seria czołowych imprez branży MICE organizowanych w 3 najlepszych miejscach w Azji. IT&CMA (Bangkok, Tajlandia), IT&CM China (Szanghai) oraz IT&CM India (Delhi) znajdują się w centrum biznesowych wydarzeń w rejonie Azji I Pacyfiku, Chin oraz Indii. Każda z imprez jest dedykowana do biznesu, edukacji oraz nawiązywania kontaktów w branży MICE.

Więcej informacji na www.itcmevents.com

(RP)

One Comment

  1. Good post and straight to the point. I don’t know if this is really the best place to ask but do you people have any ideea where to hire some prsosfeional writers? Thank you

    Reply

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics