Bliski Wschód Dubaj

NOWE ATRAKCJE DUBAJU – DRESZCZYK EMOCJI W SKY VIEWS DUBAI

Sky Views Dubai to najnowsza atrakcja firmy Emaar, obejmująca taras widokowy, szklaną zjeżdżalnię oraz podniebny spacer na krawędzi wieżowca. W hotelu Address Sky View, z jego tarasu znajdującego się na wysokości 220 metrów nad ziemią można podziwiać najnowszy cud architektoniczny Dubaju, będący zarazem główną atrakcją dostarczającą gościom mocnych wrażeń.


Edge Walk

Sky Views Dubai jest najnowszą atrakcją firmy Emaar. Tworzą ją: Sky Observatory, Sky Glass Slide i Sky Edge Walk, zapewniające odwiedzającym niezapomniane wspomnienia i prawdziwą zabawę.

Ze Sky Views Observatory, położonego na samej górze Sky Views Dubai, roztacza się panoramiczny widok na miasto. Szklana winda wwozi gości na 52 piętro, z którego po spiralnych schodach mogą przedostać się na 53 piętro wieżowca podziwiając jednocześnie imponujące widoki na Burj Khalifa, Downtown Dubai i Sheikh Zayed Road. Sky Glass Walk to 46-metrowy pomost zawieszony pomiędzy dwoma hotelowymi wieżami. Stanowi on idealny punkt obserwacyjny i wymarzone miejsce do zrobienia instagramowych zdjęć.

edge Walk 2

Natomiast Sky Views Edge Walk to najbardziej ekscytująca atrakcja w całym Dubaju i pierwsza tego typu w regionie. Jest to najwyżej położona trasa spacerowa w mieście, która została poprowadzona wzdłuż zewnętrznego gzymsu okrągłej wieży budynku – na wysokości 220 metrów nad ziemią. W podziwianiu panoramy Dubaju nie będą przeszkadzać żadne okna, ściany i inne bariery ochronne! W czasie spaceru odwiedzający będą ubrani w specjalne uprzęże zapewniające bezpieczeństwo. Obowiązkowe jest też instruktażowe szkolenie. Sky Views Edge Walk z pewnością trafi na listę „must-see” każdego podróżnika.

Glass Slide 2

Z kolei w Sky Views Glass Slide goście mogą cofnąć się do czasu swojego dzieciństwa, zjeżdżając przeszkloną zjeżdżalnią z 53 na 52 poziom budynku. Cała zjeżdżalnia wykonana jest z przezroczystego szkła, co zapewnia 360-stopniowe widoki na emirat. Nie patrz w dół – łatwo się przestraszyć! Sky Views Glass Slide to idealna atrakcja dla dzieci i dorosłych.

Glass Walk

Jeśli jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń albo panoramicznych widoków na miasto – koniecznie musisz odwiedzić Sky Views Dubai. Nowa atrakcja położona 220 metrów nad Dubajem, w niezwykłym hotelu Address Sky View, dostarczy mocnych wrażeń podróżnikom w każdym wieku!

Glass Slide

Sky Views Dubai: Sky Edge Walk – Sky Glass Slide – Sky Glass Walk

Lokalizacja: na szczycie hotelu Address Sky View Tower 1, Downtown Dubai

Godziny otwarcia: codziennie, 10:00 – 22:00

Sky Views Dubai

  • Nowo otwarty Sky Views Dubai znajduje się w Downtown Dubai na samej górze Address Sky View Hotel Tower 1.
  • Sky Views Dubai to najnowsza atrakcja firmy Emaar, zapewniająca ekscytujące doświadczenia. Tworzą ją: Sky Glass Walk, Sky Glass Slide i Sky Edge Walk.
  • Cena biletu na wszystkie trzy atrakcje (Sky Glass Walk, Sky Glass Slide i Sky Views Observatory) to 65 dirhamów.
  • Podniebny spacer Sky Views Edge Walk kosztuje 699 dirhamów, dając również dostęp do pozostałych atrakcji.
  • Sky Views Dubai znajduje się 220 metrów nad ziemią.
  • Długość podniebnej kładki (Sky Glass Walk) wynosi 46 metrów.
  • Szklaną zjeżdżalnią, o długości 18,6 metrów, można zjechać z 53 na 52 poziom.
  • Restauracja Sky Views 52 to klasyczna restauracja serwująca ulubione dania kuchni amerykańskiej w eleganckim otoczeniu z rewelacyjnymi widokami.
  • Bilety można zarezerwować na stronie skyviewsdubai.com.
  • Sky Views Dubai można śledzić w mediach społecznościowych: @SkyViewsDubai i @Emaardubai
Glass Slide 3

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics