Amerykanie podróżujący w interesach najlepiej utrzymują kontakt z rodziną
Aktualnosci Technologie

Amerykanie podróżujący w interesach najlepiej utrzymują kontakt z rodziną

Według badania przeprowadzonego przez CWT Connected Traveler, połowa podróżujących w interesach, pochodzących z obydwu Ameryk kontaktuje się z rodzinami podczas podróży służbowych, częściej niż z podróżni pochodzący z  innych regionów. Tylko jedna trzecia (31%) podróżnych z regionu Azji i Pacyfiku (APAC) i około jedna czwarta (27%) Europejczyków kontaktuje się z rodziną podczas podróży służbowych.

Ankieta przeprowadzona wśród ponad 1900 osób podróżujących służbowo ujawniła, że ​​osoby podróżujące z obu Ameryk (47%) więcej niż raz dziennie komunikuje się przez telefon, e-mail lub za pomocą innych metod, w porównaniu z podróżnymi z Europy ( 37%) i APAC (32%).

„Najwyraźniej podróżujący w interesach tracą życie rodzinne, gdy są daleko, ale większość podróżnych zapewnia, że ​​pozostają w kontakcie”, powiedział Julian Walker, szef zewnętrznej komunikacji w Carlson Wagonlit Travel.

Podczas gdy w obu Amerykach, Europie i krajach Azji i Pacyfiku istniały podobieństwa, badanie ujawniło kluczowe różnice w sposobach i częstotliwościach, z jakimi podróżujący służbowo łączą się z rodziną. Na przykład podróżujący w Europie (49%) częściej korzystają z telefonu, aby komunikować się z rodziną i przyjaciółmi podczas podróży w porównaniu z 43% Amerykanów i 41% z APAC.

Odwrotnie, podróżni z obu Ameryk (20%) częściej wysyłają e-maile do rodziny i przyjaciół niż osoby z APAC (17%) lub Europy (13%). Niezależnie od lokalizacji, badania CWT wykazały, że około jedna czwarta podróżnych z każdego regionu rozmawia ze swoimi rodzinami.

„Podczas gdy technologia wciąż ewoluuje, większość podróżujących wciąż faworyzuje tradycyjne sposoby kontaktu z rodziną i przyjaciółmi” – powiedział Walker. „Narzędzia cyfrowe, takie jak rozmowy wideo, ułatwiają podróżującym poczucie lepszego kontaktu z rodziną, gdy są daleko”. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics