Emirates i TAP Air Portugal – rozszerzenie partnerstwa strategicznego
Aktualnosci Transport

Emirates i TAP Air Portugal – rozszerzenie partnerstwa strategicznego

15 marca 2021 – Warszawa, Polska – Emirates i TAP Air Portugal podpisały protokół ustaleń (MoU), aby rozszerzyć partnerstwo code-share między obiema liniami lotniczymi.

  • Klienci obu linii lotniczych mogą skorzystać z większej liczby miejsc docelowych code-share w obu Amerykach, Afryce Północnej i Azji Wschodniej, a także z dodatkowych połączeń krajowych w Portugalii
  • Obie linie lotnicze badają rozszerzenie obecnego programu dla osób często podróżujących
  • Obie linie lotnicze wzajemnie wykorzystują nagradzane programy międzylądowań
  • Emirates wesprą TAP Air Portugal w badaniu lotów do Dubaju

Dzięki nowej umowie klienci obu linii lotniczych będą mogli korzystać z łączności na wielu nowych trasach w obu Amerykach, Afryce Północnej i Azji Wschodniej. Emirates i TAP Air Portugal sprawdzą formy zacieśnienia współpracy w ramach swoich programów dla osób często podróżujących, w tym możliwości obustronnego zarabiania i wykupu biletów oraz popularne korzyści, takie jak dostęp do poczekalni.

Obie linie lotnicze planują wzajemnie wspierać swoje programy międzylądowań, zarówno w Dubaju, jak i w Lizbonie, a linie Emirates wspierają TAP Air Portugal, analizując potencjalne możliwości ekspansji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Po uzyskaniu wymaganych zgód regulacyjnych, rozszerzona umowa ma wejść w życie od 1 maja 2021 r. Zapewni ona klientom bezproblemową rezerwację, sprzedaż biletów i wiele korzyści związanych z podróżami do 70 miejsc w siatkach połączeń obu linii lotniczych.

Pełna sukcesów współpraca Emirates i TAP Air Portugal trwa już 8 lat. Cieszymy się jej rozszerzeniem i nie możemy się doczekać, aby zapewnić naszym klientom jeszcze więcej korzyści, które z niej wynikają – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

TAP Air Portugal z przyjemnością zacieśnia współpracę z Emirates, umożliwiając naszym klientom szerszy dostęp geograficzny. Z niecierpliwością czekamy też na to, aby móc zabrać klientów Emirates do większej liczby miast w Portugalii, a także do naszych miejsc docelowych w obu Amerykach i Afryce Północnej oraz na skorzystanie przez nich z naszego programu Stopover Portugal – dodał Arik De, dyrektor ds. przychodów I siatki połączeń TAP Air Portugal.

W ramach rozszerzonego partnerstwa linia TAP Air Portugal uzyskała dostęp do lotów Emirates do popularnych miejsc w Azji Wschodniej, takich jak Tajpej, Tokio, Osaka, Bombaj, Delhi, Dhaka, Male, Dżakarta, Denpasar, Manila, Hanoi, a także Barcelona i Meksyk.

Klienci Emirates będą mogli bezproblemowo uzyskać dostęp do dodatkowych połączeń krajowych w Portugalii, a także lotów TAP Air Portugal do miast w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Senegalu, Gwinei Bissau, Gwinei-Konakry, Maroko, Tunezji, Gambii i na Wyspy Zielonego Przylądka.

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics