Magda Femme promuje Tunezję w swoim najnowszym teledysku
Aktualnosci Polska Tunezja

Magda Femme promuje Tunezję w swoim najnowszym teledysku

Dzisiaj w warszawskim lokalu La Maison miała miejsce oficjalna premiera teledysku do piosenki „Z tobą do gwiazd” Magdy Femme, który powstawał w pustynnych krajobrazach południa Tunezji i w niepowtarzalnym klimacie wyspy Dżerby.

Artystka wraz ze swoim zespołem opowiadała o kulisach powstawania teledysku i miejscach w Tunezji, które wybrała na tło do swojej muzyki. Magda podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na południu Tunezji i wspominała pobyt na Dżerbie, w Tataouine i Matmacie, gdzie głównie powstawały zdjęcia do klipu. Zaproszeni goście, dziennikarze i ekipa filmowa piosenkarki mogli spróbować tunezyjskich przysmaków i opowiedzieć o wrażeniach z Tunezji. Było miło i smakowicie.

„Tunezja jest słonecznym, ciepłym krajem – to wiedzą chyba wszyscy. Ale jest też ciepła tak po ludzku, gościnna, przyjazna. Zdjęcia robiliśmy w mało turystycznych miejscach, gdzie nasza obecność wzbudzała spore zainteresowanie mieszkańców. Ale wszędzie czekał na nas uśmiech i pozytywne przyjęcie” – opowiada artystka. „W tych pięknych miejscach powstały piękne zdjęcia. Mam nadzieję, że spodobają się wszystkim, gdyż mnie i moją ekipę urzekły one.”

W ciągu paru dni od premiery teledysk na Youtube’ie obejrzało ponad 114 tysięcy osób. To już kolejna, po Sabinie Jeszce, gwiazda, która wybrała Tunezję jako tło do swojej muzyki. Oprócz tych dwóch polskich piosenkarek, Tunezję ukochali sobie przede wszystkim filmowcy. Każdy zna słynne produkcje, do których zdjęcia powstawały w pięknej, różnorodnej Tunezji: „Gwiezdne Wojny”, „Angielski Pacjent” czy „Gladiator”.

Najnowszy teledysk Magdy Femme z Tunezji można zobaczyć tutaj:

„Mamy nadzieję, że dzięki teledyskowi kolejne osoby poznają uroki Tunezji, takie jak pustynia Sahara, wielkie słone jezioro czy wyspa Dżerba i zachęcimy je tym do wyjazdu i do zobaczenia ich, zwłaszcza że podróż do Tunezji trwa zaledwie 3 godziny samolotem z Polski” – podkreśla Ahmed Meddeb, szef Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki w Warszawie.

Opracował: RP

Zdjęcia: RP

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics