Platforma Musement, nowa firma z branży turystycznej
Aktualnosci podróże Technologie

Platforma Musement, nowa firma z branży turystycznej

Na początku roku na naszym rynku debiutuje Musement, digitalowa platforma specjalizująca się 
w wyszukiwaniu i rezerwowaniu biletów do największych atrakcji turystycznych na całym świecie. 
W ofercie serwisu można znaleźć ponad 1000 atrakcji dostępnych w 70 krajach. Musement jest częścią niemieckiej grupy TUI, pozostając niezależną firmą w dziale TUI Destination Experiences (TUI DX).


Serwis Musement wchodzi na polski rynek na początku 2020 roku. Platforma została stworzona, aby pomóc podróżnikom odkrywać nowe miejsca i rezerwować bilety bez konieczności stania w kolejce. Musement ma w swojej ofercie ponad 1000 różnych atrakcji w 70 krajach: od najbardziej popularnych muzeów przez wycieczki rowerowe w Central Parku, po loty helikopterem nad Wielkim Kanionem Kolorado.

Użytkownicy mogą wybierać spośród różnorodnego portfolio. Atrakcje obejmują m.in. wydarzenia i zajęcia sportowe, ekskluzywne wycieczki kulinarne, degustacje jedzenia i wina, życie nocne, sztukę, aktywny wypoczynek i wiele innych. Na szeroki zakres oferty Musement składają się zarówno wycieczki grupowe z przewodnikiem, jak i karty wstępu dla indywidualnego odbiorcy. Dzięki biletom skip-the-line serwis pozwala zaoszczędzić czas, unikając czekania przy wejściach.

Musement służy także pomocą na etapie planowania podróży, dostarczając sugestie dotyczące miejsc do odwiedzenia, jak również ułatwia wyszukiwanie atrakcji w okolicy, w której się aktualnie znajdujemy. 65% wszystkich biletów można pobrać w wersji elektronicznej. Na stronie jest także dostępna opcja bonu podarunkowego, który jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
Serwis jest dostępny w 8 językach za pośrednictwem kilku platform: strony internetowej, aplikacji Musement i Triposo oraz platformy dla biur podróży. Miesięcznie korzysta z niego ponad pół miliona użytkowników.

Musement, z siedzibą w Mediolanie, działa od 2013r. Do tej pory był znany klientom m.in. we Francji, Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Brazylii i Portugalii. Od 2018 r. platforma jest częścią niemieckiej grupy TUI, największego zintegrowanego operatora turystyki na świecie. Po przejęciu Musement pozostaje niezależną firmą w dziale TUI Destination Experiences (TUI DX).

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: