Austriackie Ischgl – szusowanie do maja i Zucchero na zakończenie sezonu
Austria Europa LIFESTYLE Narty

Austriackie Ischgl – szusowanie do maja i Zucchero na zakończenie sezonu

Zakończenie sezonu narciarskiego w austriackim ośrodku narciarskim Ischgl będzie wyjątkowym wydarzeniem zarówno dla fanów zimowego szaleństwa, jak i mocniejszych brzmień w najlepszym wydaniu. 30 kwietnia 2017 r. odbędzie się legendarny koncert Top of the Mountain. Tym razem przed zgromadzoną pośrodku ośrodka publicznością wystąpi Zucchero. Koncert rozpocznie się o godzinie 13 na plenerowej scenie położonej na wysokości 2320 m n.p.m. 

Zuccherro koncertem w Ischgl rozpocznie światowe tournee „Black Cat 2017„. W majestatycznej scenerii gór artysta porwie fanów białego szaleństwa siłą głosu i ekspresyjnymi utworami z najnowszego albumu „Black Cat“ (w tym „Partigiano Reggiano“), a także światowymi przebojami ze swej 30-letniej kariery, jak „Baila Morena“, „Senza una Donna“ czy „Miserere“. Wraz z artystą wystąpi 13-osobowy zespół muzyków, najlepszych w swoim fachu. Należy do niego m.in. Brian Auger, wirtuoz organów Hammonda, gitarzystka Kat Dyson, perkusistka Queen Cora Dunham oraz basista i dyrektor muzyczny Polo Jones.

Paznaun, Ischgl, fot. archiwum redakcji

Cena karnetu narciarskiego obejmuje wstęp na koncert. Sama Silvretta Arena będzie otwarta dla narciarzy do 1 maja. Wszystkie informacje pod adresem www.ischgl.com.

Zucchero, fot. archiwum redakcji

In Blues we trust

Kiedy mówimy o włoskiej muzyce rockowej, od razu przychodzi nam na myśl Zucchero. Urodzony 25 września 1955 r. w Roncocesi w prowincji Reggio Emilia, Adelmo Fornaciari jest dzisiaj najsłynniejszym włoskim muzykiem rockowym, wokalistą, multiinstrumentalistą i autorem piosenek. Z „ojcem włoskiego bluesa“, który napisał takie hity, jak „Senza Una Donna“ (feat. Paul Young) czy „Diamante“ (feat. Randy Crawford, oba utwory z 1991 r.), pracowały już sławy takie jak John Lee Hooker, Eric Clapton, B.B. King, Joe Cocker, Miles Davis, Elton John czy Queen. Jego muzyka, śpiewana w języku włoskim i angielskim, jest inspirowana gospel, bluesem i rockiem – z wielkim powodzeniem, gdyż w ciągu swej 30-letniej kariery Zucchero sprzedał ponad 60 mln albumów, a w samych Włoszech aż 13 razy znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów. Ischgl jest pierwszym przystankiem jego światowego tournee „Black Cat“ 2017. Pośrodku terenu narciarskiego Zucchero zaprezentuje swój aktualny album „Black Cat“ i wiele starych przebojów, jak „Baila“, „Diavolo In Me“, „Miserere“ czy „Senza Una Donna“.

Trasa narciarska w Ischgl, fot. archiwum redakcji

Narty w słońcu do maja

Narty w słońcu w Ischgl to szusowanie aż do 1 maja 2017, bo dzięki położeniu na poziomie od 1400 do 2900 m n.p.m. Silvretta Arena gwarantuje stałe dostawy śniegu aż do późnej wiosny. 238 km doskonale utrzymanych, transgranicznych tras narciarskich od Ischgl aż po szwajcarskie Samnaun, supernowoczesne wyciągi i rozrywka na światowym poziomie to znaki rozpoznawcze alpejskiej stolicy stylu i topowego ośrodka sportów zimowych. Więcej informacji na stronie www.ischgl.com. (TC)

Źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics