Aktualnosci

„BIKE EXPO – NARODOWY TEST ROWEROWY 2018”

W dniach 23 – 24 marca 2018 roku PGE Narodowym w Warszawie zawładną rowerzyści. Na zadaszonej płycie stadionu odbędzie się premiera mobilnego muzeum 90 lat Tour de Pologne, Narodowy Test Rowerowy oraz pierwsze w historii amatorskie wyścigi kolarskie. Równolegle zorganizowana będzie wystawa rowerów oraz akcesoriów potrzebnych każdemu rowerzyście, a także cała seria spotkań z gwiazdami kolarstwa szosowego i MTB oraz specjalistami od rowerowego fittingu i treningu.

Maja Włoszczowska, Jolanda Neff, Michał Kwiatkowski, Czesław Lang, Tomasz Marczyński, Igor Tracz, Dariusz Batek, Bartosz Huzarski to tylko niektórzy z gości specjalnych Wydarzenia. Podczas tych dwóch dni odwiedzający będą mogli poznać setki najnowszych modeli rowerów i akcesoriów, testować sprzęt wielu producentów, poznać historię kolarstwa, startować w wyścigach, posłuchać opowieści światowej klasy mistrzów o tym, jaka była ich droga na szczyt. Ale także zdobyć ogromną dawkę wiedzy jak zacząć swoją przygodę z rowerem, gdzie jeździć oraz jak czerpać przyjemność ze sportu lub turystyki rowerowej nie tylko w Polsce.

BIKE EXPO to wystawa rowerów oraz akcesoriów kolarskich, która zajmie 3800 m2 stadionowego Biznes Klubu. Zaprezentują się na niej najlepsi polscy i zagraniczni producenci sprzętu. Wybierać będzie można spośród 120 marek, a na widowni posłuchać sportowców i specjalistów. Nie zabraknie także organizatorów zawodów krajowych oraz przedstawicieli zagranicznych destynacji rowerowych.

NARODOWY TEST ROWEROWY odbędzie się na zadaszonej płycie stadionu PGE Narodowego, na trzech torach: SZOSA, e-BIKE i MTB, którego zwieńczeniem będzie PUMPTRACK. Testy rowerów są dostępne dla wszystkich całkowicie bezpłatnie. Obowiązkowe jest posiadanie kasku rowerowego, a zaawansowanym rowerzystom przydadzą się na pewno buty spd.

90 LAT TOUR DE POLOGNE . Premiera mobilnego, multimedialnego muzeum polskiego kolarstwa rozpocznie się sobotnią konferencją prasową w loży Platynowej z udziałem m. inn. Czesława Langa, Michała Kwiatkowskiego i Tomasza Marczyńskiego oraz Ministerstwa Sportu, po której nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi i otwarciem muzeum dla zwiedzających na płycie boiska PGE Narodowego.

NARODOWY WYŚCIG NIEPODLEGŁOŚCI to uczczenie 100 lat Niepodległości Polski poprzez integrację pokoleniową, czyli ściganie się różnych grup wiekowych, po raz pierwszy w historii na stadionie PGE Narodowym. Długość okrążenia toru kolarskiego wyniesie ok. 300 m, zalecane są rowery szosowe, ale dopuszczone będą także inne, poza elektrycznymi. Rejestrować można się na miejscu lub online na stronie Lang Team, a maksymalna ilość zawodników to 1200 startujących, w ciągu dwóch dni. Dyrektorem zawodów jest sam Czesław Lang.

SPONSOREM GŁÓWNYM „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2018” jest Tour de Pologne wraz z marką Carrefour, PARTNEREM SPORTOWYM firma DECATHLON, a PARTNEREM MOTORYZACYJNYM firma RENAULT POLSKA. PARTNEREM TORU MTB jest BIKE PARK KASINA. Organizatorem wydarzenia Walus Marketing Management WMM Sp. z o.o. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics