Bilet do świata podróży na Tour Salon
Aktualnosci

Bilet do świata podróży na Tour Salon

Już w przyszłym tygodniu dzięki targom TOUR SALON będziemy mogli poczuć się jak na wakacjach, poznać ciekawe miejsca w Polsce i na świecie oraz przeżyć niezapomnianą przygodę. Impreza odbędzie się w dniach 17-19.02.2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Zwiedzający będą mogli poczuć powiew lata już teraz w zimie. Czekają na nich nieodkryte dotąd zakątki oraz atrakcje turystyczne. Na targach znajdziemy właśnie takie urokliwe miejsca.  Będzie też możliwość wygrania wycieczek w jedno z nich, ponieważ wielu wystawców organizuje zabawy i konkursy z nagrodami.

Targi Tour Salon w latach ubiegłych, fot. Tour Salon, MTP

Tych, którzy kochają podróże, powinny zainteresować książki, przewodniki i mapy, które specjalnie podczas targów będą oferowane w niższych cenach. Dla podróżników  preferujących zwiedzanie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii stworzona zostanie Strefa NEW TECH – NEW TRAVEL.

Targi Tour Salon w latach ubiegłych, fot. Tour Salon, MTP

Na TOUR SALONIE rozdawane będą gazety podróżnicze takie jak „Podróże”, „Kontynenty”, Travel Poland oraz magazyn „Świat, Podróże, Kultura”. Będzie też można zrobić sobie selfie z podróżnikami, których spotkać będzie można w Strefie Kontynentów, na Scenie Kultury czy podczas Festiwalu Podróżniczego „Śladami Marzeń”.

Targi Tour Salon w latach ubiegłych, fot. Tour Salon, MTP

W dwóch halach Międzynarodowych Targów Poznańskich oferty turystyczne zaprezentują wystawcy z Albanii, Dominikany, Grecji, Hiszpanii, Indii, Litwy, Mołdawii, Niemiec, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Wietnamu czy Włoch. Będą również propozycje wyjazdów w Polsce, a szczególnie do Lubelskiego, który jest Regionem Partnerskim TOUR SALONU 2017. Na targach wśród zgłoszonych firm są zarówno biura podróży, touroperatorzy z polski i zagranicy, firmy świadczące usługi turystyczne, hotele, ośrodki spa, lokalne i regionalne organizacje turystyczne, a także prawie wszyscy przewoźnicy promowi. Dlatego na targach turyści znajdą zarówno oferty zorganizowanych wyjazdów, jak również inspiracje do samodzielnych wypraw i podróży na nachodzącą Wielkanoc, majówkę czy sezon wakacyjny. Na tzw. ,,Giełdzie Turystycznej” kupimy wycieczki z rabatami. Więcej informacji: tour-salon.pl (TC)

Źródło: MTP

Zdjęcie tytułowe: Targi Tour Salon w latach ubiegłych, fot. Tour Salon, MTP

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics