Byliście w Chinach nie polecicie do Izraela
Aktualnosci Izrael Transport

Byliście w Chinach nie polecicie do Izraela

Wizz Air informuje swoich pasażerów, że z powodu epidemii koronawirusa w Chinach, władze Izraela podjęły następujące działania w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa w celu zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa. Od godziny 12:00 czasu lokalnego 3 lutego 2020 roku rząd Izraela wdrożył środki mające na celu utrzymanie Izraela jako państwa wolnego od koronawirusa. Środki te pozostaną w mocy do odwołania. Wszyscy pasażerowie, którzy odwiedzili Chiny w czasie 14 dni przed wylotem do Izraela, nie będą wpuszczeni do Izraela. Jeżeli pasażerowie przybędą do Izraela nie spełniając powyższego warunku, linie lotnicze będą zobowiązane do zabrania pasażerów do kraju pochodzenia / wylotu.

Podczas procedury odprawy na lotnisku odlotu pasażerowie będą pytani o poprzednie podróże, a informacja ta zostanie zweryfikowana przez urząd imigracyjny na lotnisku odlotu i przylotu.

Jeśli pasażer spełnia powyższe wymagania i zdecyduje się on anulować  / zmodyfikować podróż, prosimy o telefon do naszego Call Center w celu uzyskania dalszej pomocy.

 Uwaga: Powyższe regulacje nie dotyczą osób podróżujących z paszportem / obywatelstwem izraelskim. Pasażerowie ci będą mogli wjechać do Izraela i otrzymają odpowiednie instrukcje po przylocie od władz państwowych.

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: