Portugalia najlepszą destynacją golfową na świecie
Aktualnosci Europa Portugalia

Portugalia najlepszą destynacją golfową na świecie

Portugalia po raz czwarty z rzędu potwierdziła swoją przewagę w turystyce golfowej. Na ostatniej gali World Golf Awards uznano Portugalię za najlepszą destynację golfową 2017 roku na świecie i w Europie. I to już czwarty rok z rzędu.

W niedzielę, 25 listopada tego roku. W La Manga Club (Hiszpania – Cartegena, Murcia) odbyła się ceremonia wręczenia prestiżowych nagród World Golf Awards, przyznawanych najlepszym destynacjom i polom golfowym na świecie. Największym zwycięzcą tegorocznej edycji była ponownie Portugalia.

Portugalia, czwarty rok z kolei, została wybrana jednocześnie najlepszą golfową destynacją na świecie (World’s Best Golf Destination 2017). Otrzymała również tytuł Europe’s Best Golf Destination 2017, który wygrała wcześniej w latach 2016, 2015 and 2014 , a w konkursie World Travel Awards for Europe w 2013 tytuł Europe’s Leading Golf Destination.W pierwszej kategorii Portugalia wygrała m.in. z USA, Nową Zelandią, Afryką Południową, Abu Zabi, Dominikaną, Indonezją i Brazylią, a w drugiej wyprzedziła tak znane miejsca, jak Anglia, Szkocja, Walia, obie Irlandie, Włochy czy Francja.

Konkurs World Golf Awards ma za zadanie nagradzać wybitne produkty turystyki golfowej, doskonałe pola golfowe oraz kierunki turystyczne™ stanowi część  World Travel Awards. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics