Designerski Artyzen Hotel zostanie zlokalizowany na terenie chińskiej “Architektury Czarów”
Aktualnosci Architektura Chiny Hotele Nieruchomości

Designerski Artyzen Hotel zostanie zlokalizowany na terenie chińskiej “Architektury Czarów”

Artyzen Hospitality Group (AHG), globalna sieć zarządzająca hotelami, które w swej koncepcji łączą sztukę z kulturą, podpisała umowę na zarządzanie nowym obiektem Artyzen Hotel zlokalizowanym w kompleksie  , znanym jako „Architektura Czarów”, położonym o 30 minut jazdy od miasta Nanjing w Chinach.

Kompleks architektoniczny Sifang Collective położony na terenie naturalnego i dobrze utrzymanego lasu, powstał na przestrzeni ostatnich 10 lat, w wyniku współpracy ponad 20-u światowej sławy architektów, takich jak David Adjaye, Ai Weiwei oraz pierwszego chińskiego laureata nagrody Pritzker Prize, Wang Shu, którzy opracowali tu różnorodne przestrzenie funkcjonalne i pawilony spełniające role galerii sztuki.

Połączenie 200-pokojowego Artyzen Sifang Nanjing, który będzie zlokalizowany w Muzeum Sztuki (Sifang Art Museum), z centrum konferencyjnym oraz przestrzenią do organizacji eventów i spotkań, stanowić będzie idealne miejsce do organizacji obrad plenarnych, dużych imprez firmowych, prezentacji produktów, pokazów mody, sesji filmowych czy wesel.

Centrum konferencyjne, zaprojektowane przez IRATA Isozaki, obejmuje galerię, w której będzie wyeksponowana kolekcja muzeum Sifang oraz liczne sale konferencyjne, audytoria i miejsca spotkań. Według założenia projektanta takie połączenie umożliwi osobom podróżującym służbowo na chwile oddechu i uniknięcie nudy poprzez doznania artystyczne.

Artyzen Hotel w Sifang Collective będzie gotowy na przyjęcie pierwszych gości już pod koniec 2017r. Będzie to drugi Artyzen po Artyzen Habitat Hotel, który otwarto na początku tego roku w Lingang New City, w Szanghaju

AHG jest spółką zależną koncernu Shun Tak Holdings, działającego w Hong Kongu, którego portfolio zawiera także marki Zitan i CitizenM.

One Comment

  1. White tigers are mutants. They exist only in zoos. In the wild they do not have a chance and are killed by prrotades when young or die of hunger because they cant hide.

    Reply

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics