Duża grupa hotelowa ogłasza 5 nowych projektów w Indonezji
BIZNES Hotele MICE

Duża grupa hotelowa ogłasza 5 nowych projektów w Indonezji

Grupa Sahid Hotels & Resorts umacnia swoją obecność w Indonezji, która koncentruje się na znaczącym wzroście w branży hotelarskiej, w której obecnie znajduje się ponad 20 hoteli w Indonezji. Pięć nowych projektów zostało ogłoszonych przez tę firmę co potwierdza jej zaangażowanie w kraju, w którym zaczyna się ona koncentrować na wzroście w segmencie rekreacyjnym.

Sahid Hotels & Resorts otworzył 3 nowe ośrodki w Wakatobi, Maumere i Banyuwangi, a także ogłosił 5 innych nowych ośrodków w Bogor, Bandung, Pangandaran, Lombok i Gili Trawangan, które są najpopularniejszymi miejscami turystycznymi w Indonezji.

Wakatobi Patuno Resort zarządzany przez SAHID, CAPA Resort Maumere zarządzany przez SAHID i Sahid Resorts Osing Kemiren Banyuwangi to trzy najnowsze dodatki w Indonezji, wynik konsekwentnych wysiłków mających na celu rozwój marki Sahid Hotels & Resorts, aby stać się inną i bardziej atrakcyjną marką z możliwość rozwoju i prosperowania w nowych wakacyjnych destynacjach w Indonezji.

Niedawno otwarty Wakatobi Patuno Resort Managed by SAHID ma 33 pokoje i 38 domków, które znajdują się w sercu regionu Wangi-Wangi jako stolica Wakatobi w południowo-wschodniej Sulawesi w Indonezji. Wakatobi Resort jest przepięknie zaprojektowany i oferuje idealne i atrakcyjne miejsce wypoczynku dla krajowych i międzynarodowych nurków i nie-nurków. Ta magiczna wyspa zapewni Ci niezwykłe wrażenia, które sprawią, że wakacje będą bardziej zabawne, a także naturalne piękno Wakatobi. Tymczasem CAPA Resort Maumere Managed by SAHID ma 35 dobrze zaprojektowanych i przestronnych pokoi z zapierającymi dech w piersiach widokami na Zatokę Maumere. Położony przy plaży Sikka Maumere na wschodnim wybrzeżu wyspy Flores, 15 minut od lotniska Frans Seda. Miasto jest obdarzone pięknym krajobrazem wzgórz i gór, uzupełnionym czystym, zielonym i niebieskim oceanem. Maumere, stolica powiatu Sikka, jest idealnym miejscem na rozpoczęcie niezapomnianej przygody, aby odkryć piękno Flores. Last but not least, Sahid Resort Osing Kemiren Banyuwangi to nowoczesny ośrodek, który podkreśla lokalną kulturę, położony w Kemiren Tourist Village. To miejsce ma łączną powierzchnię 7600 metrów kwadratowych, ma 10 willi i 16 pokoi, restaurację i salę konferencyjną. Ośrodek ten wniesie więcej doświadczeń, integrując lokalną kulturę, a także tworząc atrakcyjny pakiet. Stanie się ikoną o unikalnej koncepcji gościnności, która angażuje gości w lokalną społeczność. Ten ośrodek jest także najlepszym miejscem na pobyt, jeśli planujesz odwiedzić Kawah Ijen – Blue Flame Volcano, największe jezioro Crater Lake na Jawie.

Sahid Hotels & Resorts ogłosiło niedawno podpisanie nowego ośrodka butikowego Sahid Resort Gili Trawangan Lombok na północno-zachodnim krańcu Lombok. Położony na rozległej, czterohektarowej działce, będzie składał się z 50 willi z wieloma międzynarodowymi restauracjami, basenu z barem przy basenie, obszaru glampingowego, udogodnień na świeżym powietrzu i innych udogodnień oczekiwanych w Sahid Resort Gili Trawangan Lombok. Oczekuje się, że nowy kurort będzie miał miękkie otwarcie w trzecim kwartale 2018 roku.

źródło: materiały prasowe

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics