Międzynarodowe Targi Turystyczne FITUR wystartowały w Madrycie
Aktualnosci BIZNES Hiszpania

Międzynarodowe Targi Turystyczne FITUR wystartowały w Madrycie

Madryt, 19.01.2017 r.  – W stolicy Hiszpanii, Madrycie, rozpoczęły się dzisiaj 37 Międzynarodowe Targi Turystyczne FITUR. Przez najbliższe 4 dni weźmie w nich udział prawie 10 tysięcy firm ze 175 krajów, w tym z Polski. Są to największe targi turystyczne w Hiszpanii i jedne z największych targów na świecie, które z pewnością warto odwiedzić. 

Pierwsze 2 dni targów Fitur przeznaczone są wyłącznie dla branży turystycznej. W sobotę i niedzielę dostępne będą dla ogółu zwiedzających. Wystawcy przygotowali specjalną ofertę wakacyjną na wiosnę i leto. W tym roku promowane są tzw. “zielone wyjazdy”, czyli podróże organizowane zgodnie z zasadami ekologii, którym towarzyszy hasło: “Podróżuj, ciesz się, szanuj”.

Na stoisku polskim, które obsługuje Polska Organizacja Turystyczna, swoje usługi zaprezentuje 15 polskich firm z Warszawy, Krakowa i Poznania. Jedna z ważniejszych debat dotyczyć ma rozwoju turystyki w Afryce, gdzie w 2016 roku zyski tego sektora gospodarki wzrosły o 8 procent.

Targom tradycyjnie towarzyszą występy zespołów muzycznych, pokazy gastronomiczne i jarmark, na którym można kupić produkty z całego świata. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics