Ibtm World 2017 w Barcelonie
Aktualnosci BIZNES Europa Hiszpania MICE

Ibtm World 2017 w Barcelonie

Barcelona, ​​listopad 2017 – Ibtm World, wiodące międzynarodowe targi podróży służbowych, świętują swoje 30-lecie w Fira de Barcelona, w Hiszpanii. Od 28 do 30 listopada br  Ibtm powraca do Barcelony z imprezą targową skierowaną na rynek podróży business, incetive i corporate travel. Impreza, która odbyła się na terenie Gran Vía w Fira de Barcelona, ​​świętuje w tym roku 30-lecie swojego istnienia dzięki programowi konferencyjnemu na najwyższym poziomie i gości ponad 3000 wystawców z około 150 krajów.

Ibtm jest największym międzynarodowym wydarzeniem w branży podróży służbowych i eventowych: przyciąga ponad 15 000 profesjonalistów z całego świata, organizuje ponad 70 000 spotkań i oferuje międzynarodowy hostingowy program dla nabywców, który obejmuje wszystkie wiodące firmy i operatorów w branży , z wyraźnym wzrostem w tym roku wśród kupujących z Afryki Północnej.

Trzydniowa impreza prezentuje najnowsze i najciekawsze destynacje, produkty i specjalistyczne usługi związane z organizacją profesjonalnych imprez turystycznych, przy wsparciu miejsc docelowych, biur podróży, centrów konferencyjnych, firm świadczących usługi technologiczne i dostawców MICE.

W 30. rocznicę świat Ibtm przygotował program szkoleniowy na najwyższym poziomie, obejmujący konferencje, warsztaty i seminaria, które będą analizować najnowsze trendy w branży i co nowego w zakresie innowacji technologicznych, bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju, zaangażowania klientów i rekrutacji personelu.

Barcelona, ​​cel wyboru

Ibtm gości w z Fira de Barcelona od 2004 roku, od samego początku, kiedy odnotował wzrost o 50%. Wydarzenie jest organizowane przez miasto Barcelona, ​​będącej na czołowym miejscu wśród organizatorów imprez firmowych. Według corocznego rankingu Międzynarodowego Stowarzyszenia Kongresów i Konwencji (ICCA), Barcelona zajęła trzecie miejsce w kongresach organizowanych w 2016 r. (W sumie 181), a tylko w Paryżu i Wiedniu.

Na całym świecie Hiszpania zajmuje piąte miejsce w rankingu większości kongresów odbywających się w 2016 r. (W sumie 533) za Stanami Zjednoczonymi, Niemcami, Wielką Brytanią i Francją. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics