Targi turystyczne FitCuba w Hawanie
Ameryka Środkowa BIZNES Kuba Targi

Targi turystyczne FitCuba w Hawanie

Dokładnie 16 listopada 2019 r. Hawana, stolica Kuby obchodzi 500. rocznicę założenia miasta nad zatoką Carenas (Bahia de Carenas lub obecnie Bahia de La Habana). Rocznica zbiegnie się z kolejną 39. edycją FitCuba – Międzynarodowych Targów Turystycznych, które odbędą się pomiędzy 6 i 11 maja bieżącego roku. Główne wydarzenia będą miały miejsce w fortecy La Cabana. Uznawana za największą kolonialną twierdze w Ameryce Łacińskiej jest wpisana razem z centrum Hawany na Listę Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO.


Międzynarodowe Targi Turystyki, FITCuba 2019 są najważniejszym wydarzeniem w kubańskim przemyśle turystycznym. Motywem przewodnim targów będą EVENTY i PODRÓŻE MOTYWACYJNE. Organizatorzy spodziewają się obecności ponad 3000 uczestników z 52 krajów i udziału przedstawicieli z Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Wielkiej Brytanii. Międzynarodowe Targi Turystyki, FITCuba 2019 są najważniejszym wydarzeniem w kubańskim przemyśle turystycznym. Gościem honorowym bieżącej edycji FitCuba będzie Hiszpania. Oba kraje wiąże wspólna historia i związki kulturalne

Kompleks targowy rozlokowany jest na powierzchni 10 hektarów i znajdują się na nim oprócz sal wystawowych także muzea i bary. Liczne udogodnienia, rozbudowana infrastruktura oraz usługi hotelowe na najwyższym poziomie, w połączeniu z unikalną pogodą, pięknem otoczenia i gościnnością mieszkańców, zdaniem organizatorów gwarantuje sukces.

Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w różnych obchodach 500-lecia Hawany, od 6 do 11 maja 2019 r. Ponadto profesjonaliści skorzystają z wymiany handlowej i promocyjnej. Wśród innych wydarzeń odbywających się na Kubie odbędą się takie jak Międzynarodowy Festiwal Cygar Habanos, Międzynarodowy Festiwal Filmowy Gibara, Festiwal Ognia, FITCuba, TURNAT, FOTOSUB.


Akredytacja online możliwa jest na oficjalnej stronie targów tutaj

Touroperatorów zainteresowanych współpracą w zakresie targów FitCuba 2019 prosimy o bezpośredni kontakt z redakcją, e-mail: redakcja@travelcompass.pl

O FitCuba

Data: od 6 do 11 maja 2019r. 

Miejsce: Hawana, Fort San Carlos de La Cabaña

Edycja: 39, targi organizowane 1 raz w roku

Uczestnicy: linie lotnicze, biura podróży, agencje turystyczne, media, hotele, firmy transportowe, Ministerstwo Turystyki Kuby, dostawcy usług turystycznych, stowarzyszenia branżowe.


Informacje o Kubie na oficjalnej stronie:

(TC)

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics