LIDERZY BRANŻY WYSTAWIENNICZEJ NA KONFERENCJI UFI MEA W DUBAJU
BIZNES MICE

LIDERZY BRANŻY WYSTAWIENNICZEJ NA KONFERENCJI UFI MEA W DUBAJU

Głowni przedstawiciele regionalnej i międzynarodowej branży wystawienniczej zebrali się w Dubaju na konferencji UFI MEA. Uczestnicy korzystali z okazji, aby zobaczyć miasto, które jako jedno z pierwszych na świecie, zaczęło wznawiać organizację wydarzeń biznesowych, zahamowanych przez pandemię COVID-19.

Konferencja UFI MEA była pierwszym od początku pandemii w pełni stacjonarnym wydarzeniem, zorganizowanym przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. Odbyła się 26 maja w Dubai World Trade Centre przy zachowaniu odpowiednich środków sanitarnych, chroniących zdrowie wszystkich uczestników i delegatów. W jednodniowym wydarzeniu wzięło udział 150 uczestników z 10 krajów, a przemówienia powitalne wygłosili dyrektor generalny Dubai Tourism i Dubai World Trade Centre – Helal Saeed Almarri oraz dyrektor zarządzający i dyrektor generalny UFI – Kai Hattendorf,

Konferencja UFI MEA zrzeszała między innymi przedstawicieli branży wystawienniczej z regionu Bliskiego Wschodu i Afryki w celu nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i zawierania nowych partnerstw.

Issam Kazim, dyrektor generalny Dubajskiego Departamentu Turystyki, Marketingu i Handlu, powiedział „Dzięki zdecydowanym działaniom miasta i rozważnemu podejściu do pandemii COVID-19 Dubaj jest międzynarodowym liderem przy wznawianiu organizacji wystaw, targów i innych wydarzeń biznesowych z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Wydarzenia te odgrywają istotną rolę w rozwoju dubajskiej gospodarki i wymianie wiedzy na poziomie lokalnym. Współpracowaliśmy z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami biznesowymi, aby mieć pewność, że miasto jest dobrze przygotowane do wznowienia organizacji wydarzeń. Zależy nam również na współpracy z szerzej pojętą branżą biznesową, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniami. Organizacja konferencji UFI MEA umożliwiła nam nawiązanie kontaktów z kluczowymi liderami z sektora wydarzeń biznesowych z całego świata i zapewniła platformę dla jej dalszego rozwoju. Pragniemy wspierać rozwój tego sektora na całym świecie i zachęcamy organizatorów do realizacji stacjonarnych wydarzeń w bezpiecznym Dubaju”.

Naji El Haddad, dyrektor regionalny na region Bliskiego Wschodu & Afryki w UFI, dodał „Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI miało zaszczyt organizować pierwsze po pandemii stacjonarne wydarzenie w Dubaju. Jesteśmy jednym z pierwszych miast, które wznowiły wydarzenia biznesowe. Konferencja wyraźnie świadczy o wytrzymałości branży i determinacji pomimo obecnych okoliczności. Pomyślna realizacja dzisiejszego wydarzenia nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony naszego gospodarza – Dubai World Trade Centre oraz Dubai Tourism – naszego partnera turystycznego. Serdecznie dziękujemy także wszystkim sponsorom, prelegentom i delegatom za ich wkład i obecność”.

Konferencja zamykała cykl ważnych międzynarodowych wydarzeń odbywających się w ostatnich miesiącach w Dubaju. UFI MEA poprzedzały targi technologiczne Gitex, targi Gulfood czy Arabian Travel Market. W nadchodzących miesiącach Dubaj będzie gościł kolejne ważne wydarzenia, w tym targi zdrowotne Arab Health i The Hotel Show, a kulminacyjnym momentem będzie Expo 2020.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: