Meet Hiszpania 2021 – spotkania z hiszpanskim sektorem turystycznym
BIZNES Hiszpania MICE Polska Targi

Meet Hiszpania 2021 – spotkania z hiszpanskim sektorem turystycznym

MEET HISZPANIA 2021 – ZAREZERWUJ SWÓJ CZAS JUŻ DZIŚ!

Od 20 do 23 kwietnia 2021 r. odbędą się pierwsze branżowe spotkania on-line z hiszpańskim sektorem turystycznym organizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z firmą Hiszpania de Luxe – Meet Hiszpania 2021 (https://live.eventtia.com/es/meethiszpania/Polska). Przez cztery dni, wypełnione po brzegi atrakcjami i ciekawymi webinarami, będzie można zapoznać się z propozycjami i nowościami, jakie przygotowały najważniejsze regiony turystyczne oraz firmy z sektora turystycznego z Hiszpanii, zainteresowane współpracą z rynkiem polskim. Już od tego tygodnia, od dnia 23 marca 2021 r., przedstawiciele polskiej branży turystycznej mogą umawiać się na biznesowe spotkania on-line ze swoimi kolegami i partnerami z Hiszpanii. Warto już teraz zarezerwować swój czas na Meet Hiszpania 2021! 

W najbliższym czasie organizatorzy tego niepowtarzalnego wydarzenia będą wysyłać polskim uczestnikom zaproszenia do rejestracji.

W Meet Hiszpania 2021 udział potwierdziło aż ponad 240 hiszpańskich firm i instytucji turystycznych. Przygotowana została specjalna platforma do spotkań biznesowych on-line i wymiany kontaktów. Zaplanowano ponad 20 webinarów z prezentacjami najciekawszych regionów Hiszpanii, podczas których przedstawione zostaną nowości na 2021 r.

Odbędą się również specjalne warsztaty on-line dla przedstawicieli polskiej branży turystycznej, jak np. kursy gotowania i flamenco, degustacje oliwek, oliwy i win etc.

Dodatkowo przewidziano mnóstwo konkursów i nagród dla wszystkich uczestników Meet Hiszpania 2021. Specjalną uwagę poświęcono szlakowi pielgrzymkowemu Camino de Santiago, który warto pokonać właśnie teraz, podczas Xacobeo 2021–2022, czyli Jubileuszowego Roku Jakubowego.

Magazyn All Inclusive jest głównym patronem medialnym tego branżowego spotkania turystycznego z Hiszpanią. Zachęcamy już dziś do aktywnego udziału w Meet Hiszpania 2021!

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics