Meet the Bidder Grand Edition
Aktualnosci BIZNES MICE

Meet the Bidder Grand Edition

Już 23 listopada br. w hotelu Arche Krakowska w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Meet the Bidder, tym razem w wersji Grand Edition. Organizatorzy zapowiedzieli nową formułę wydarzenia, a wraz z nią wiele niespodzianek i nowych doświadczeń. Nowością jest też towarzyszący imprezie program Hosted Bidder.

Uczestnictwo w nadchodzącej edycji Meet the Bidder potwierdziło już blisko 100 wystawców, reprezentujących ok. 50 kierunków wyjazdowych z całego świata (pełna lista opublikowana została w formularzu zgłoszeniowym). Wśród nich znajdą się również przedstawiciele mniej oczywistych, czy znanych destynacji takich jak: Liban, Wyspy Owcze, Kostaryka, Jamajka, Aruba, Indie, Malediwy, Singapur, RPA, Nepal, Etiopia, Szwecja, Czarnogóra, Estonia, Litwa czy Mołdawia.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów zagranicznych. Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej dostępny pod linkiem
Nowością Meet the Bidder Grand Edition jest towarzyszący imprezie program Hosted Bidder.
– Chcemy, aby dotarli do nas przedstawiciele biur z całej Polski, dlatego dofinansowujemy koszty przejazdu dla zarejestrowanych uczestników, którzy odbędą min. 15 spotkań, potwierdzonych w aplikacji – mówią organizatorzy. Kwoty, o które można się ubiegać to 100 zł w przypadku dojazdu do Warszawy z miejsc oddalonych o 100-250 km (np. Płock, Łódź, Lublin), 200 zł dla przyjeżdżających z miast oddalonych o 250-400 km (np. Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław, Gdańsk) oraz 300 zł dla podróżujących z miejsc, które od stolicy dzieli powyżej 400 km (np. Szczecin, Zakopane). Decyduje adres rejestrowy firmy.
Goście z Warszawy mogą za to liczyć na kody umożliwiające bezpłatny przejazd taksówką lub bezpłatne miejsce parkingowe. Liczba miejsc w programie Hosted Bidder jest ograniczona, więcej informacji można uzyskać (do 8 listopada) pisząc na adres mailowy: marcin.lewandowski@travel-bidder.com.

Każdy zarejestrowany uczestnik, który już na miejscu odbędzie odpowiednią liczbę spotkań weźmie też udział w specjalnej grze, która zostanie przeprowadzona podczas wieczoru „Travel Experience Expert Night”. Można będzie w niej wygrać atrakcyjne nagrody, ufundowane przez wystawców w kategoriach: Let’s Taste (smakołyki z wybranych destynacji), Let’s Enjoy (unikalne przeżycia), Let’s Stay (atrakcyjne pobyty w hotelach, lodge i resortach) oraz Let’s Fly (bilety lotnicze).

TRAVEL COMPASS jak zwykle jest oficjalnym partnerem medialnym Meet the Bidder.
Aby wziąć bezpłatny udział w Meet the Bidder i spotkaniach B2B należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej: https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics