Aktualnosci Ameryka Targi

Witamy na IPW 2024 w Los Angeles

IPW 2024 Los Angeles California, fot. TravelCompass.PL

W Los Angeles (California) wystartowały IPW 2024, największe targi turystyczne w Ameryce. Zorganizowane przez US Travel Association wraz z Brand USA – głównym sponsorem targów zgromadziły 5700 przedstawicieli branży turystycznej, w tym 2000 buyersów oraz przedstawicieli mediów z prawie 70 krajów.

W ciągu najbliższych kilku dni będzie możliwość spotykania się twarzą w twarz z kolegami z branży turystycznej z USA i całego świata. To będzie doskonała okazja do wzmocnienia niezwykle ważnego rynku międzynarodowych podróży przyjazdowych w USA, co jest celem IPW

Dla uczestników IPW zaplanowano wiele możliwości networkingu podczas prezentacji, lunchy i wieczornych wydarzeń – w tym podczas oficjalnego otwarcia targów, które odbędzie się w Los Angeles Memorial Coliseum w Exposition Park, imprezy na kultowym molo w Santa Monica i wieczoru zamknięcia w Universal Studios.

Gospodarzami tegorocznego IPW są Visit California i Los Angeles, oficjalna karta American Express oraz wielu tegorocznych sponsorom IPW.

Celem IPW jest promocja USA i prezentacja całego kraju jako unikalnego kierunku turystycznego.

Zdjęcia: TravelCompass.pl

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics