Film LIFESTYLE Wideo

Pierwszy film o pandemii. Wszystkie szczepionki zawiodły! Zobacz świat w roku 2023

Niestety leki i szczepionki na COVID-19 okazały się nieskuteczne. Każdy kolejny rok jest trudniejszy od poprzedniego. Jeśli mamy szczęście, żyjemy za murami naszych mieszkań, unikając zewnętrznego świata, a jeśli mamy pecha… stajemy się więźniami specjalnych stref dla zakażonych, z których nikt nie wraca. Możemy też podjąć straceńczą walkę o życie na własnych warunkach, ale czy stać nas na taką odwagę?

Miejmy nadzieję, że to tylko fantazja… choć trzeba przyznać, że bardzo realistyczna.

„SONGBIRD. ROZDZIELENI”, nowy film wyprodukowany przez Michaela Bay’a, producenta hitów „ARMAGEDDON”, „CICHE MIEJSCE”, „NOC OCZYSZCZENIA” I „TRANSFORMERS” to dramatyczna wizja niedalekiej przyszłości, w której COVID rozpanoszył się na dobre.

W rolach głównych K.J. APA – gwiazdor kultowego serialu „Riverdale”, DEMI MOORE jedna z największych gwiazd światowego kina oraz znana z serialu „Następcy” SOFIA CARSON.

 Miłość w czasach pandemii. Szczęście nigdy nie było tak niebezpieczne.

Los Angeles, 2023. Pandemia Covid towarzyszy ludzkości już czwarty rok. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się znaleźć skutecznego lekarstwa mogącego powstrzymać kolejne mutacje śmiertelnego wirusa. Służby sanitarne praktycznie rządzą krajem, a podejrzenie o nosicielstwo wirusa jest jak wyrok. Tysiące ludzi uwięziono w specjalnych strefach kwarantanny Q-Zones, z których już się nie wraca. Wolni obywatele żyją w strachu za murami swoich domów i mieszkań. Tylko nieliczni odporni na patogen mogą swobodnie poruszać się po opustoszałej metropolii. Jednym z nich jest pracujący jako kurier Nico (K.J. Apa), który marzy by wreszcie spotkać się twarzą w twarz z ukochaną Sarą. Kiedy okaże się, że mimo życia w zamknięciu dziewczyna mogła zostać zarażona, Nico będzie musiał zrobić wszystko, by uratować ją przed uwięzieniem.

SONGBIRD. ROZDZIELENI dostępny będzie od 30 grudnia na  Cineman.pl

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics