Podróż marzeń – konkurs KLM
Aktualnosci Transport

Podróż marzeń – konkurs KLM

Gdybyś mógł polecieć wszędzie, jakie miejsce na świecie byś wybrał? Dziś wystartował konkurs na podróż marzeń, do którego zapraszają znani blogerzy podróżniczy i linie lotnicze KLM.

Warszawa, 19.12.2017 r. – Każdy ma własny pomysł na zwiedzanie świata i ilu podróżników – tyle inspiracji, sposobów i powodów, aby „tam” jechać. Aby skoczyć na bungee, aby spróbować sushi w oryginale, aby wjechać na sam szczyt najwyższego budynku na świecie, aby spędzić noc pod namiotem na pustyni… A jakie jest Twoje aby…? Dziś wystartował konkurs w ramach akcji „Podróże Marzeń KLM”, w którym można wygrać bilet lotniczy w dowolne miejsce na świecie! Szczegóły na www.bloceania.pl/podrozemarzenklm.

Inspiratorzy akcji

Do poszukiwania własnego motywu, aby ruszyć w świat postanowiło zainspirować nas sześć popularnych blogów podróżniczych w Polsce. Połączyli siły z linią KLM, aby zorganizować kampanię promocyjną pod hasłem „Podróże Marzeń KLM”. Zobaczcie to w filmie tutaj!

Akcja ma zachęcać do spełniania marzeń o podróżach – w różnych kierunkach i różny sposób. Wędrowne Motyle, Los Wieheros, Rodzina Bez Granic, Życie Jest Piękne, The Adamant Wanderer i Łukasz Kędzierski wyruszyli niebieskimi samolotami KLM w sześć stron świata. Chcieli pokazać różne kraje, oczami bardzo różnych podróżników, mających różne potrzeby A oto ich pomysły:

PERU – ABY EKSPLOROWAĆ PUSTYNIĘ

Michał z bloga Życiejestpiękne.eu od długiego czasu marzył o Ameryce Południowej. Ruszył do Peru, aby pokazać ten kraj z mało znanej perspektywy – terenów pustynnych

TAJLANDIA – WYPRAWA Z DZIEĆMI, POZA UTARTYM SZLAKIEM

Pyszna, słoneczna i przyjazna Tajlandia była na liście marzeń RodzinyBezGranic.pl. Wzięli namiot i ruszyli poza utartym szlakiem.

KUBA – SZLAKIEM KOLONIALNEJ ARCHITEKTURY

Kuba to miejsce dla miłośników kolonialnej, niepowtarzalnej architektury. Poleciały tam Wędrowne Motyle – Ania i Marcin, którzy są autorami bloga gdziewyjechac.pl, aby pokazać prawdziwą magię tego miejsca.

RPA – NA SPOTKANIE Z DZIKĄ NATURĄ

To wymarzone miejsce Andrzeja i Alicji z bloga LosWiaheros.pl. Oni znają się na outdoorze i dzikiej naturze jak mało kto!

MAURITIUS – PO KULINARNE DOZNANIA

Poza słońcem, idealnymi plażami i egzotyczną przyrodą charakteryzuje się niezwykłą kuchnią. Smaki tej niewielkiej wyspy Oceanu Indyjskiego odkrywała Ula z bloga adamantwanderer.com.

KOREA POŁUDNIOWA – PO NOCNE ZDJĘCIA NOWOCZESNEJ METROPOLII

Wielkie metropolie i nowoczesna architektura to marzenie dla fotografa. Do super nowoczesnego Seulu pojechał Łukasz – autor bloga lkedzierski.com

Konkurs – co zrobić, aby wygrać?

  1. Odwiedź stronę konkursową bloceania.pl/podrozemarzenklm, gdzie znajdziesz linki do relacji z podróży marzeń na sześciu blogach podróżniczych.
  2. W każdym wpisie jest ukryte tajne hasło. Znajdź je, zbierz wszystkie hasła z blogów i wpisz do formularza konkursowego.
  3. Następnie opisz, dokąd chciałbyś polecieć, na jak długo, z kim i jak miałaby wyglądać Twoja podróż marzeń.

Można wygrać lot w dowolne miejsce na świecie dokąd latają linie KLM. A jest tego sporo! Samoloty KLM docierają do niemal wszystkich zakątków świata. Aktualnie oferta lotów KLM liczy 217 miast w blisko 100 krajach na całym świecie, w tym wiele unikatowych destynacji. W podróż KLM można udać się wylatując z trzech miast w Polsce – z Warszawy, Krakowa i Gdańska.

Skąd ten pomysł?

W świecie, w którym 90% decyzji podróżniczych jest podejmowanych online, blogi mają ogromną moc opiniotwórczą. Docierają do swojej niszy, cieszą się sympatią i zaufaniem swoich czytelników, a także operują na osobistych wrażeniach i emocjach.

Głównym celem kampanii z influencerami jest komunikat, że dzięki jednej z najbardziej rozbudowanych siatek połączeń, to właśnie KLM oferuje możliwości spełnienia marzeń kilkunastu rodzajów podróżników. Niezależnie od tego czy pasjonują cię zaginione cywilizacje, kulinaria, górskie wspinaczki, miejski lans, czy sporty ekstremalne – z KLMem dolecisz, tam gdzie chcesz. Co więcej – odkryjesz nowe pomysły na podróże dzięki inspiracjom blogerów.

Czekamy na Ciebie! Opisz podróż swoich marzeń i wygraj bilet! Szczegóły akcji można znaleźć na stronie www.bloceania.pl/podrozemarzenklm/


BLOCEANIA

Bloceania to kreatywna grupa twórców internetowych, specjalizujący się w marketingu turystycznym i storytellingu, stworzony przez twórców najpopularniejszych polskich blogów podróżniczych. Bloceanię tworzą: gdziewyjechac.pl, loswiaheros.pl, adamantwanderer.com, zyciejestpiekne.eu, thefamilywithoutborders.com, Blogi, które tworze tworzą tylko część ich działalności. Na codzień zajmują się marketingiem w Internecie, social mediami, tworzeniem treści podróżniczych, nowymi mediami, dziennikarstwem, grafiką, fotografią i filmem, nawet tym z drona. Uczestnicy Bloceanii postanowili połączyć swoje umiejętności, by realizować wspólnie najciekawsze kampanie a także być „hubem” pomysłów i szans dla innych blogerów i twórców internetowych.To pierwsza taka inicjatywa w Polsce.

KLM

Royal Dutch Airlines (Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze) powstały 7 października 1919 roku i są obecnie najstarszą linią lotniczą na świecie, która nadal działa pod swoją oryginalną nazwą. Siatka połączeń KLM z wylotem z Amsterdamu obejmuje 217 destynacji w blisko 100 krajach. Loty KLM odbywają się z lotniska bazowego Amsterdam-Schiphol, z którego w 2016 roku skorzystały 63 miliony pasażerów. W sezonie letnim 2017 roku, oferta KLM powiększa się o kolejne 12 miast (w stosunku do lata 2016). Holenderska linia dysponuje flotą 204 samolotów. KLM wraz z liniami Air Frace stanowi główny filar Grupy AIR FRANCE KLM, do której należą też KLM Cityhopper, HOP! oraz Transavia. KLM od wielu lat współpracuje z blogerami, influncerami i realizuje liczne kampanie z wykorzystaniem social media.

Więcej informacji o Air France i KLM oraz aktualne promocje na bilety lotnicze na stronie: www.airfrance.pl i www.klm.pl. Informacje o Grupie AIR FRANCE KLM na www.airfranceklm.com

 

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics