Hotel dla fanów Facebook’a
Bliski Wschód Dubaj Hotele

Hotel dla fanów Facebook’a

Okrągła liczba fanów na Facebooku to bez wątpienia powód do dumy. A już milion fanów to okazja do naprawdę wyjątkowego świętowania. Jak podziękować swoim fanom na Facebooku? Hotel Atlantis, The Palm w Dubaju postawił na pionierskie rozwiązanie. Na wszystkich sympatyków hotelu Atlantis, The Palm czeka niespodzianka – już niedługo będą mogli skorzystać z darmowego noclegu w specjalnym apartamencie Atlantis Fan Suite.

 To pierwszy tego typu apartament hotelowy na świecie, stworzony z myślą o potrzebach aktywnych użytkowników mediów społecznościowych. System rezerwacji zostanie uruchomiony 18 marca i będzie działał do grudnia tego roku.

Ten wyjątkowy apartament usytuowany na 19. piętrze Wschodniej Wieży, oferuje zapierający dech
w piersiach widok na całą Wyspę Palmową. Aby dostać się do środka, należy użyć swojego loginu na Facebooku, by móc chwilę potem zrelaksować się w głębokim fotelu w kształcie facebookowego lajka i przełączyć się na specjalny fanpage na Facebooku dostępny na ekranie telewizora. Każdy gość będzie miał do dyspozycji osobistego boya hotelowego, którego może przywołać w dowolnej chwili. Aby nie tracić kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi i relacjonować im na bieżąco pobyt w apartamencie, wystarczy skorzystać z udogodnienia Facebook Live Lounge, które umożliwia umieszczenie telefonu na selfie-sticku i nagrywanie swojego materiału bez żadnych ograniczeń. Niespodzianki czekają też w łazience, gdzie zostało zamontowane specjalne lustro społecznościowe, przed którym można jednocześnie wykonywać profesjonalny makijaż i wysyłać wiadomości do przyjaciół. Nawet przybory toaletowe i akcesoria łazienkowe przypominają, że nie znajdujemy się w normalnym pokoju hotelowym lecz w apartamencie skrojonym pod gusta użytkowników mediów społecznościowych.

Social Media Fan Suite 1, fot. arch. redakcji

Oprócz bezpłatnego pobytu, wszyscy goście Atlantis Fan Suite otrzymają szereg dodatkowych udogodnień VIP m.in. nieograniczony dostęp do Oceanarium The Lost Chambers i Aquaventure – największego parku wodnego w Europie i na Bliskim Wschodzie. W pakiecie znajduje się również karta Atlantis Imperial Club o wartości ponad 2,5 tys. złotych dziennie, uprawniająca m.in. do korzystania
z recepcji dla vipów, śniadania, wstępu do salonów Imperial Club na popołudniową herbatę oraz wieczorne drinki, a także osobistej usługi concierge, wejścia do klubu czy dostępu do ekskluzywnej plaży Imperial Club.

Wraz z przekroczeniem magicznej liczby miliona fanów na Facebooku zdaliśmy sobie sprawę, że ten sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania i nieustannego wsparcia naszych fanów, którzy dzielą się swoimi postami na temat Atlantis, The Palm i udostępniają nasze treści. Statystyki są imponujące. Tygodniowo to aż 2,5 tys. nowych wpisów. Hasztag #AtlantisThePalm jest wykorzystywany ponad 140 tysięcy razy w roku. Jesteśmy pod wrażeniem bogactwa i różnorodności zdjęć oraz filmów przedstawiających nasz ośrodek. Mamy nadzieję, że apartament Atlantis Fan Suite sprawi naszym fanom tyle radości, ile nam tak liczne i wierne grono fanów – mówi Ravini Perera, wiceprezes ds. sprzedaży, marketingu i PR.

Nazwa hotelu Atlantis, The Palm jest regularnie obecna w mediach społecznościowych. W 2017 roku kultowy hotel został uznany za najczęściej fotografowany na Instagramie hotel w Dubaju i na Bliskim Wschodzie oraz czwarty na świecie spośród najczęściej pokazywanych na Snapchacie. Według danych serwisu Instagram każdego dnia publikowanych jest ponad 350 nowych zdjęć z Atlantis, The Palm. W 2017 roku aż 147 762 razy oznaczono zdjęcia za pomocą #AtlantisThePalm. Hotel jest niezwykle popularny wśród celebrytów. Często gości tu Kim Kardashian, Gordon Ramsey czy Jennifer Lopez. Swoją pierwszą rocznicę ślubu świętowali tu Małgorzata Rozenek- Majdan i Radosław Majdan.

Wideo z przygotowań apartamentu

Aby zarezerwować bezpłatny pobyt w apartamencie Atlantis Fan Suite, trzeba koniecznie polubić profil hotelu Atlantis, The Palm na facebooku. Od 1 marca działa strona www.atlantisfansuite.com, za pomocą której będzie można dokonać rezerwacji. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics