Luksusowy hotel pod szyldem Atlantis otwarty w Chinach
Aktualnosci Chiny Hotele

Luksusowy hotel pod szyldem Atlantis otwarty w Chinach

W Chinach otwarto luksusowy hotel pod szyldem Atlantis. Kosztował niebagatelną sumę 1,5 miliarda dolarów. Atlantis Sanya na wyspie Hajnan przywitał pierwszych gości wraz z początkiem chińskiego Nowego Roku. To pierwszy hotel Atlantis w Chinach. Jako zintegrowane centrum rozrywki, wzmocni atuty turystyczne tej wyjątkowej wyspy, zwanej chińskimi Hawajami.

Ośrodek Sanya, położony w Zatoce Haitang, dołącza do sieci hoteli Atlantis, w skład której wchodzi flagowy Atlantis, The Palm w Dubaju oraz budowany obecnie The Royal Atlantis Resort & Residence (również w Dubaju) i Ko Olina na Hawajach.

Ośrodki Atlantis zyskały status kultowych miejsc wypoczynku i rozrywki, oferując jedyne
w swoim rodzaju doświadczenie skupione wokół bogactwa życia w oceanie. Atlantis Sanya nie będzie pod tym względem wyjątkiem. Razem z naszym wspaniałym partnerem, Fosun International, stworzyliśmy miejsce, które zapewni gościom niezapomniane wrażenia
– mówi Serge Zaalof, dyrektor operacyjny Atlantis Resorts & Residences.

 Zespół liczący około 3.000 osób, 1.314 pokoi, w tym 154 apartamenty, z czego 5 znajduje się pod wodą, perfekcyjny design sygnowany światowej klasy nazwiskami, a także nieporównywalne z niczym doświadczenie w parku wodnym Aquaventure na nowo zdefiniują pojęcie luksusu, jaki chcemy zaoferować na wyspie Hajnan i w Chinach – dodaje Heiko Schreiner, dyrektor zarządzający Atlantis Sanya.

Zbudowany wokół mitu Zaginionej Atlantydy ośrodek, z widokiem na Morze Południowochińskie, zajmuje powierzchnię ponad 540 tys. m2, dając gościom możliwość niezapomnianego wypoczynku i zabawy w gigantycznym parku wodnym Aquaventure Waterpark o powierzchni 200 tys. m2, poznawania zaginionej cywilizacji Atlantydy w położonym na dwóch piętrach akwarium The Lost Chambers, zamieszkiwanym przez 86 tys. stworzeń morskich, a także podziwianie piękna podwodnej fauny w największym otwartym akwarium na świecie – The Ambassador Lagoon.

Film z uroczystego otwarcia hotelu Atlantis

Goście mają dostęp do wielu wyjątkowych udogodnień: od prywatnych ogrodów i basenów, poprzez najnowocześniejsze technologie, po rewelacyjny Beach Club i ekskluzywne butiki. Podczas pobytu w hotelu Atlantis Sanya można delektować się autorskim menu światowych sławy szefów kuchni, stojących za sterami 21 restauracji hotelowych (m.in. podwodnej restauracji Ossiano czy Bread Street Kitchen Gordona Ramsaya). Znajdujące się na terenie ośrodka SPA oferuje zarówno tradycyjne, holistyczne zabiegi, jak i nowoczesną odnowę biologiczną. Specjalne atrakcje czekają także na młodszych gości, m.in. możliwość odkrywania egzotycznego podwodnego życia czy lekcje gotowania. Część konferencyjna umożliwia organizację dużych i małych spotkań zarówno biznesowych, jak i prywatnych.

Pełna rozmachu inwestycja została doceniona przez China Tourism Bureau i obsypana licznymi nagrodami tj. The Best Landmark Resort przyznawaną przez City Traveler, Word Traveller dla najbardziej oczekiwanego ośrodka w Chinach, High-End Hotel Selection i China Must Stay Hotels TOP50 Voyage. (TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics