Potęga marzeń według Miłki Raulin, gościa specjalnego Tour Salon 2018
Aktualnosci Ludzie Targi

Potęga marzeń według Miłki Raulin, gościa specjalnego Tour Salon 2018

Targi TOUR SALON nabierają prędkości. Do wydarzenia zostało jeszcze nieco ponad 3 miesiące, a kalendarz spotkań z miłośnikami wypraw dalekich i bliskich już prawie wypełniony. Do grona fantastycznych podróżników, z którymi będzie można spotkać się na targach w lutym dołączyła właśnie Miłka Raulin.

Miłka Raulin, z wykształcenia i zawodu jest magistrem inżynierem trakcji elektrycznej, a z zamiłowania podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. W 2011 roku, mając już na koncie zdobyty Mont Blanc pomyślała, że chciałaby zdobyć wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak urodziła się „Siła Marzeń – Korona Ziemi” – siedmioletni program wypraw, który zakończył się 22.05.2018 zdobyciem Everestu – ostatniej góry w górskiej Koronie Ziemi, i to właśnie ten projekt będzie tematem przewodnim spotkania z Miłką Raulin, które odbędzie się drugiego dnia targów TOUR SALON 2019 w Poznaniu.

Siła Marzeń – Korona Ziemi to opowieść o pasji do gór, podejmowaniu wyzwań i przekraczaniu granic ludzkich możliwości. To inspiracja do niepoddawania się przeciwnościom i twardej walki do końca o to w co wierzymy. W trakcie prelekcji Miłka Raulin zrelacjonuje, jakie trudności musiała pokonać oraz jakie umiejętności nabyła realizując ten projekt. Podzieli się także ciekawostkami z poszczególnych wypraw: o Papui Zachodniej i nielegalnym przekraczaniu największej odkrywkowej kopalni złota, o wyprawie na zimną Alaskę gdzie temperatury spadły do -45 st. C o odległej i niedostępnej Antarktydzie, na którą dostałam się lecąc w…. luku bagażowym i ostatnim wyzwaniu jakim był Everest i wspinaczka w strefie śmierci.

  1. edycja targów TOUR SALON odbędzie się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Spotkanie z Miłką Raulin odbędzie się 2 lutego 2019 (sobota) o godz. 15.00.

Więcej informacji: www.tour-salon.pl

(TC)

 

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics