W Barcelonie startuje międzynarodowe forum World Routes 2017
Aktualnosci Transport

W Barcelonie startuje międzynarodowe forum World Routes 2017

Dzisiaj, w sobotę, 23 września br., w Barcelonie (Hiszpania) startuje międzynarodowe forum World Routes 2017 – najważniejsze, doroczne spotkanie branży lotniczej w zakresie siatek połączeń i rozwoju tras. Jest to doskonała okazja do promocji lotnisk, regionów i krajów. Lotnisko Chopina na specjalnym stoisku zaprezentuje podczas tego wydarzenia swoje możliwości i ofertę.

 Udział w forum World Routes jest doskonałą okazją na promocję naszego lotniska. Dzięki bezpośrednim spotkaniom z potencjalnymi partnerami, którym możemy zaprezentować nasze atuty, pokazać na czym polega nasza przewaga nad pozostałymi lotniskami w regionie Europy Środkowo Wschodniej.” – mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor PR i Marketingu Lotniska Chopina. „World Routes to także świetna szansa na nawiązanie relacji biznesowych, które pozwolą na dalszy rozwój Lotniska Chopina, jako regionalnego centrum przesiadkowego”.

W tegorocznym, trzydniowym forum World Routes w Barcelonie weźmie udział ponad 3000 delegatów, reprezentujących 300 linii lotniczych, 700 lotnisk, 130 organizacji turystycznych
ze 110 krajów. Wydarzenie jest niepowtarzalną możliwością do prowadzenia negocjacji
z przedstawicielami branży lotniczej, co ma również duży wpływ na planowanie i rozwój siatki połączeń. Jest to również sposobność do odbycia bezpośrednich spotkań „twarzą w twarz”, na tę chwilę zaplanowanych jest ponad 13.000 takich spotkań.


Lotnisko Chopina w Warszawie to największe lotnisko w Polsce. W 2016 r. port obsłużył 12,8 mln pasażerów – o 14,4 proc. więcej niż w 2015 r. Przez pierwsze osiem miesięcy 2017 roku obsłużyliśmy 10,4 mln pasażerów – o 24 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2016 oku. Lotniskiem zarządza Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, które zatrudnia ponad 1,5 tys. osób.

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics