Wizz Air poleci z Katowic do Santander i Alesund
Aktualnosci Transport

Wizz Air poleci z Katowic do Santander i Alesund

Katowice, 14 marca 2019: „Niskokosztowa” linia lotnicza Wizz Air, ogłosiła dzisiaj uruchomienie dwóch nowych połączeń z Katowic do 2. niezwykłych miast, Santander (w Hiszpanii) i Alesund (w Norwegii). Pierwszy rejs na nowych trasach odbędzie się 15 czerwca br., do Santander i 16 września do Alesund. Loty na obu trasach odbywać się będą dwa razy w tygodniu; do Hiszpanii we wtorki i soboty, a na nowej trasie do Norwegii; w poniedziałki i piątki. Ceny najnowszych połączenia do tych   2. fascynujących miast rozpoczynają się już od 89 złotych*.

Santander położone w Hiszpanii, otoczone pasmem gór i morzem, znane jest jako jedno z najpiękniejszych miast na północnym wybrzeżu Hiszpanii. 19-sto wieczne budynki, urocze widoki i wspaniała lokalizacja nad Zatoką Biskajską uznawane są jedne z ładniejszych na świecie. Miasto jest stolicą regionu Kantabria, położonego w tzw „Zielonej” Hiszpanii.

Jeśli chcielibyście wyjść poza stereotypy i odkryć inną Hiszpanię, musicie pojechać właśnie tam. Nie jest łatwo opisać ten region w kilku prostych słowach. Jego unikalność kryje się w różnorodności i pięknie tutejszych krajobrazów, od stromych szczytów górskich, po malownicze wybrzeże, urozmaicone urwistymi klifami, głębokimi ujściami, przestronnymi zatoczkami, długimi plażami.

Magiczna Kantabria. 6 rzeczy, które was tam zachwycą

Alesund to największe miasto w okręgu Møre og Romsdal w zachodniej Norwegii. Jest bramą do kultowych północno-zachodnich fiordów (wśród których szczególnie znany jest Geirangerfjord) i okolicznych gór alpejskich. https://pl.wikipedia.org/wiki/Ålesund

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z KATOWIC

Kierunek Częstotliwość Data rozpoczęcia Ceny od*
Santander wtorek, sobota 15 czerwca 2019 89 PLN
Alesund poniedziałek, piątek 16 września 2019 89 PLN

“Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras WIZZ z Katowic do Santander i Alesund, ponieważ stale tworzymy kolejne możliwości podróży dla naszych klientów. Od 15 lat z zaangażowaniem działamy w Polsce. Nasi pasażerowie mogą wybierać spośród 42 popularnych kierunków w katowickiej siatce połączeń, korzystając z dogodnego rozkładu lotów i niskich cen. Zachęcamy wszystkich do odkrywania tych wyjątkowych miejsc w Europie i korzystania z niskokosztowej oferty WIZZ i doskonałej obsługi na pokładzie” powiedział Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. (TC)

zdjęcia: arch.redakcji

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics