Sprzedaż bezcłowa w Europie rośnie
Aktualnosci BIZNES Transport

Sprzedaż bezcłowa w Europie rośnie

Wolnocłowy Sprzedawca Detaliczny to miano, które określa sprzedawcę detalicznego, który jest zwolniony z pewnych lokalnych i krajowych podatków i ceł, ponieważ sprzedaje towary międzynarodowym pasażerom. Jednakże podatki mogą być nakładane na towary bezcłowe, gdy kupujący docierają do kraju przeznaczenia lub gdy ilość towarów przekracza pewne ustalone limity.

Detaliści działają w międzynarodowych portach lotniczych i portach morskich, przygranicznych miastach, dworcach kolejowych oraz na pokładzie statków powietrznych i statków. Detaliści oferują produkty takie jak perfumy, kosmetyki, alkohol, papierosy, czekoladki, elektronika i akcesoria. Oczekuje się, że w okresie objętym prognozą rynek sprzedaży wolnocłowej w Europie znacznie wzrośnie z powodu ekspansji na międzynarodowych lotniskach i rosnącej liczbie pasażerów.
Niedawny raport przewiduje, że bezcłowy rynek handlu detalicznego w Europie wzrośnie na poziomie CAGR wynoszącym 6,06% w latach 2017-2021.
Raport obejmuje obecny scenariusz i perspektywy wzrostu rynku wolnocłowego w Europie w latach 2017-2021. żeby obliczyć wielkość rynku, raport uwzględnia przychody uzyskane ze sprzedaży detalicznej różnych produktów konsumenckich dla klientów indywidualnych w sklepach wolnocłowych w regionie.

żródło: materiały prasowe

zdjęcie: wikipedia

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics