Zarezerwuj miejsce na bałtyckiej plaży
Aktualnosci

Zarezerwuj miejsce na bałtyckiej plaży

Można już rezerwować miejsce na plaży nad Bałtykiem w sezonie letnim. Koniec z walką o najlepsze miejsce na plaży! Jednak kto pierwszy ten lepszy, bo nie dla wszystkich wystarczy miejsc.

Konieczność wstawania o 4 rano, by zająć najlepsze miejsca na polskich plażach w najpopularniejszych nadbałtyckich kurortach, to już przeszłość. Teraz 4-osobowa rodzina ma możliwość zarezerwowania sobie na czas urlopu miejsca na plaży o wielkości 10 m2. Miejsca będą dostępne od 21 czerwca do końca sierpnia. Jest możliwość zarezerwowania miejsca z parawanem lub bez. Ceny zależeć będą od położenia od linii brzegowej. Najtańsze to koszt 50 złotych na tydzień – poinformował serwis HolidayCheck.pl, za którego pośrednictwem można rezerwować takie miejsca przez internet. Przedstawiciele najpopularniejszych nadbałtyckich gmin przekonują, że dzięki takiemu rozwiązaniu urlopowicze zyskają większy komfort odpoczynku, a gminy dodatkowe dochody zasilające ich gminne kasy. Warto dodać, że w przypadku dużego zainteresowania pierwszeństwo będą miały rodziny z dziećmi.

Redakcja TravelCompass.pl nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane w tym artykule ponieważ jest to żart na Prima Aprilis, 1 kwietnia br 🙂

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics