Departament Turystyki Filipin zorganizował pierwsze w Polsce wydarzenie B2B online 
Aktualnosci Azja BIZNES Filipiny

Departament Turystyki Filipin zorganizował pierwsze w Polsce wydarzenie B2B online 

W dniach 2 i 3 grudnia 2020 r. odbyło się wirtualne wydarzenie B2B zorganizowane przez Filipiński Departament Turystyki, które zgromadziło przedstawicieli najlepszych filipińskich przedsiębiorstw z sektora turystyki i firm z branży podróży z regionu Europy Środkowo-wschodniej. Podczas dwudniowego wydarzenia Departament Turystyki Filipin we współpracy z partnerami prezentował wyjątkowe miejsca, a także przybliżał piękno i unikalną atmosferę Filipin, jednego z najbardziej magicznych azjatyckich kierunków. Była to też świetna okazja do przekazania najnowszych informacji dotyczących aktualnej sytuacji i rozwoju turystyki w kraju. To ważne wydarzenie dla filipińskiego Departamentu Turystyki, ponieważ Polska jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków, który w ciągu ostatnich 5 lat odnotował wzrost ruchu turystycznego na Filipiny na poziomie 22,05 procent.

W Cyfrowej prezentacji Departamentu Turystyki Filipin wzięło udział 11 wystawców z Filipin. W ciągu dwudniowego wydarzenia uczestnicy brali udział w spotkaniach online z najlepszymi agentami z Polski i wybranymi partnerami z Czech, Węgier i Słowacji.

W środę 2 grudnia wydarzenie zainaugurował uroczysty webinar, który rozpoczęło wystąpienie Ambasadora Filipin w Warszawie, Jej Ekscelencji Leah M. Basinang-Ruiz oraz prezentacja najnowszych informacji dotyczących aktualnej sytuacji sektora turystycznego Filipin, wygłoszona przez Wiceministra Departamentu Turystyki Filipin, pana Benito C. Bengzon, Jr. Po tym wstępie pani Margarita Valdes, Dyrektor Departamentu Turystyki Filipin w krajach Zachodu i regionu Europy Środkowo-wschodniej, przedstawiła inspirującą i pouczającą prezentację na temat Filipin. Wśród gości, którzy zaszczycili wydarzenie swoją obecnością, znaleźli się m.in. p. Verna C. Buensuceso, zastępca sekretarza ds. rozwoju produktów i rynków i p. Renee N. Reyes, dyrektor Biura ds. rozwoju produktów i rynków.

„W ciągu ostatnich 10 lat obserwujemy stały wzrost liczby polskich turystów odwiedzających Filipiny” – powiedziała Jej Ekscelencja Leah M. Basinang-Ruiz, Ambasador Filipin w Warszawie. „Jesteśmy przekonani, że wraz z otwarciem granic i poluzowaniem ograniczeń, zainteresowanie podróżami na Filipiny, które przez ostatnie lata przybierało na sile, wróci na stare tory i pomoże ożywić lokalną turystykę. Ten warsztat to świetna okazja, by przygotować się na ponowne otwarcie turystyki, snuć plany na lepsze czasy i nie tracić nadziei w obecnej, trudnej dla nas wszystkich sytuacji.”

W trakcie Cyfrowej prezentacji Departamentu Turystyki Filipin, przedstawiciele biur podróży i agenci mieli możliwość spotkania z urzędnikami z filipińskiego Departamentu Turystyki, czy reprezentantami branży hotelarskiej, m.in. Bluewater Resorts, Bohol Beach Club and Crimson Hotels & Resorts, i DMC: ANNSET Holidays, Baron Travel Corporation, Rajah Tours, Travelexperts, Travelite Travel and Tours, Uni Orient Travel and INTAS Destination Management.

Dla każdego wystawcy stworzono osobny wirtualny pokój spotkań, w którym mogli swobodnie prowadzić produktywne rozmowy z innymi przedsiębiorcami z branży turystycznej. Podczas dwóch dni partnerzy wzięli udział w sumie w 188 spotkaniach online. Wydarzenie stworzyło idealną okazję dla biur podróży i agencji z Polski, Czech, Węgier i Słowacji, by zapoznać się z imponującą ofertą turystyczną Filipin.

Pod koniec drugiego dnia uczestnicy mogli wziąć udział w interaktywnej loterii, podczas której nabywcy mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat tego pełnego życia, żywiołowego i barwnego kraju, jakim są Filipiny. Uczestnicy loterii walczyli o cenne nagrody, wśród nich vouchery na pobyt w hotelach Bohol Beach Club, Bluewater Resorts, El Nido Miniloc Island Resort i wielu innych.

Cyfrowa prezentacja Departamentu Turystyki Filipin to ważny punkt długoterminowego planu opracowanego przez Departament Turystyki Filipin, którego celem jest zwiększenie obecności filipińskiej turystyki na dynamicznie rosnących rynkach Europy Środkowo-wschodniej.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics