IWINETC 2021 – Międzynarodowa Konferencja Turystyki Winiarskiej odbędzie się w Porto
Aktualnosci BIZNES Kulinarnie Portugalia

IWINETC 2021 – Międzynarodowa Konferencja Turystyki Winiarskiej odbędzie się w Porto

13. edycja Międzynarodowej Konferencji Turystyki Winiarskiej IWINETC 2021 odbędzie się w nowiutkim 5-gwiazdkowym The Lodge Wine & Business Hotel w dniach 26 i 27 października 2021 r. w portugalskiej miejscowości Porto.

We współpracy z Zarządem Turystyki Porto i Północnej Portugalii, IWINETC zorganizuje dwa pełne dni wykładów plenarnych, dyskusji panelowych, studiów przypadku i przemówień, jeden pełny dzień indywidualnych spotkań biznesowych oraz kompleksowy program networkingowy i kilka postów. Programy wycieczek do czterech regionów winiarskich obejmują nowo uruchomionw Szlaki Turystyki Wina, a mianowicie Douro i Porto, Vinho Verde, Távora-Varosa i Trás-os-Montes. Podobnie jak w poprzednich edycjach IWINETC wystawcy, dostawcy warsztatów B2B, Hosted Buyers i Media skorzystają z indywidualnego systemu spotkań IWINETC, dopasowując potrzeby biznesowe agenta do usług dostawcy.

Porto, fot. arch redakcji

Dwudniowy program konferencji IWINETC umożliwi uczestnikom zdobycie wiedzy i wykorzystanie jej w pracy i/lub biznesie. Swój udział w konferencji potwierdzili już mówcy, tacy jak Judith Lewis, Chris Torres, Peter Syme i Felicity Carter. Pozostali prelegenci eksperci zostaną ogłoszeni w odpowiednim czasie.

Komentując IWINETC 2021, Anthony Swift, Dyrektor Wydarzeń IWINETC, powiedział: „Jesteśmy podekscytowani tegorocznym IWINETC, ponieważ minęło 10 lat, odkąd ostatnio zorganizowaliśmy wydarzenie w Porto i będzie ciekawie zobaczyć ogromny rozwój, który nastąpił w odniesieniu do turystyki winnej i kulinarnej w regionie Porto i północnej Portugalii. Współpracując z Izbą Turystyki Porto i Północnej Portugalii, opracujemy obszerny harmonogram treści, pełen sesji, które będą miały prawdziwe praktyczne zastosowanie dla naszych delegatów. Program jest świetną okazją dla profesjonalistów z branży wina i turystyki kulinarnej, aby urozmaicić swój czas spędzony z nami w Porto i Vila Nova de Gaia dzięki ukierunkowanym możliwościom uczenia się, biznesu i nawiązywania kontaktów, które uzupełniają całe doświadczenie”

Luís Pedro Martins, prezes zarządu Porto & North of Portugal Tourism Board , powiedział: „Wysokiej jakości wydarzenia, takie jak IWINETC 2021, wnoszą do regionu świadomość, którą staramy się osiągnąć w porównaniu z innymi miejscami docelowymi, zwłaszcza gdy wciąż mamy do czynienia z okresem pandemii na całym świecie. Daje nam to siłę, której potrzebujemy, aby udowodnić na arenie międzynarodowej, że region ma wszystko do zaoferowania, zapewniając bezpieczeństwo, którego wszyscy szukają. Wydarzenie poświęcone turystyce winnej i kulinarnej jest w pełni zgodne z naszą strategią dla Szlaku Turystyki Wina i zdecydowaliśmy się uruchomić je w IWINETC – pierwszej akcji marketingowej B2B dla tego Szlaku. Dlatego z wielką satysfakcją witamy każdego uczestnika”.

Rejestracja na IWINETC 2021 rozpocznie się w poniedziałek 23 sierpnia. Oczekuje się, że w wydarzeniu weźmie udział około 300 uczestników z około 25 krajów.

Więcej na www.iwinetc.com

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: