WIRTUALNE TARGI IT&CM ASIA I CTW ASIA-PACIFIC – 16-20 LISTOPADA
Aktualnosci Azja BIZNES MICE

WIRTUALNE TARGI IT&CM ASIA I CTW ASIA-PACIFIC – 16-20 LISTOPADA

Organizatorzy targów IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific w tym roku, w związku z przedłużającą się pandemią zdecydowali się na ich zorganizowanie witrualnie. Wydarzenie jest największym i najstarszym spośród dedykowanych przemysłowi spotkań w regionie Azji i Pacyfiku. Targi odbędą się w dniach 16 – 20 listopada 2020. Uczestnicy będą mogli odwiedzić wirtualne stoiska wystawców, umówić spotkania (dopasowane do poszczególnych stref czasowych) oraz wziąć udział w ogólnych prezentacjach krajów, firm i hoteli.

Każdy wystawca oraz kupujący, który zarejestruje się na targi dostanie możliwość przeprowadzenia 24 umówionych wcześniej spotkań. Wyboru rozmówców można dokonywać już od 9 listopada. Nowością będą tzw. Mini Destination / Brand Roadshows – nieco dłuższe, ogólne prezentacje, połączone z indywidualnymi rozmowami biznesowymi oraz interaktywnym spotkaniem towarzyskim (w jego trakcie mają być przeprowadzane zabawy i gry z nagrodami).

Ważnym punktem targów są sesje networkingowe, dające możliwość nawiązywania i rozwijania kontaktów biznesowych. W tej edycji organizatorzy przewidują również nawiązywanie znajomości branżowych w formie aktywizującej uczestników poprzez specjalnie zaprojektowane do tego gry.

TRAVEL COMPASS  jest wieloletnim partnerem medialnym targów IT&CMA. Organizatorzy mają nadzieję, że przyszłoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już stacjonarnie – w dniach 28-30 września, jak zwykle w Bangkoku.

Program wydarzenia jest dostępny tutaj: https://itcma.com/programme.html#Schedule

Rejestracja https://itcma.com/register.html

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics