Targi podróżnicze Tour Salon – obierz kurs na Poznań!
Aktualnosci Polska Targi

Targi podróżnicze Tour Salon – obierz kurs na Poznań!

Urokliwe miejsca w Polsce, egzotyka dalekich krain przyciągną ciekawych świata, kultur i zwyczajów. Na targach znajdziemy inspiracje i pomysły na wyprawy, bliskie i dalekie, zorganizowane samodzielnie i z pomocą biur podróży.

Gośćmi TOUR SALONIE będą znani podróżnicy: Adam Wajrak, Jacek Hugo-Bader czy Jarosław Kuźniar. Będzie to świetna okazja, żeby kupić książki, zdobyć autografy i co najważniejsze podsłuchać podróżniczych historii.

Uczestnicy targów wymienią się historiami z własnych wypraw, ale też posłuchają blogerów podróżniczych. Nieodłącznym elementem TOUR SALONU jest VI edycja Festiwalu podróżniczego „Śladami Marzeń”, czy zlot blogerów podróżniczych.  Jak co roku, wystawcy przygotują liczne atrakcje i konkursy, które zainteresują rodziców z dziećmi, młodzież oraz dorosłych.  Podczas ,,Giełdy podróżniczej” zwiedzający mogą na miejscu zakupić konkretną ofertę turystyczną.

Wydarzenie odpowiada na potrzeby wszystkich uczestników rynku turystycznego. TOUR SALON jest cenionym w środowisku branży turystycznej wydarzeniem, które jest platformą wymiany doświadczeń, spotkań branżowych i miejscem integracji polskiego sektora gospodarki turystycznej.

Zakres tematyczny:

Zakres tematyczny: narodowe i regionalne organizacje promocji turystycznej (zagraniczne ekspozycje narodowe i regionalne; Polskie Regiony; gminy, miasta, powiaty; informacje turystyczne; muzea; obiekty rekreacyjne; szlaki turystyczne); wySPA ZDROWIA (ośrodki Wellness & SPA; uzdrowiska, sanatoria; ośrodki odnowy i rekreacji); turystyka biznesowa (obiekty kongresowe, konferencyjne i szkoleniowe; organizatorzy wyjazdów typu incentive, eventów; wypoczynek z historią w tle; organizatorzy kongresów, konferencji (PCO); firmy szkoleniowe; technika i sprzęt konferencyjny organizatorzy szkoleń, pikników, imprez integracyjnych oraz motywacyjnych); turystyka aktywna – extreme (organizatorzy wypraw ekstremalnych; producenci sprzętu turystycznego i sportowego); touroperatorzy i biura podróży; zakwaterowanie (ośrodki wypoczynkowe; pokoje, apartamenty gościnne; pensjonaty; hotele i sieci hotelowe; agroturystyka); transport; usługi w turystyce, wydawnictwa i portale internetowe.

(TC)

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics