Zwiedzaj świat z klockami LEGO. Wersja dla dorosłych
LIFESTYLE

Zwiedzaj świat z klockami LEGO. Wersja dla dorosłych

Kultowe klocki kojarzone są przede wszystkim z rozrywką dla dzieci, jednak firma LEGO ma coraz więcej propozycji dla dorosłych. Seria LEGO® Architecture to wyjątkowy sposób na przypomnienie sobie ulubionych miast lub zbudowanie tych, które na razie są na liście wymarzonych miejsc do odwiedzenia.

 

Projektanci LEGO regularnie poszerzają ofertę serii LEGO Architecture, która nawiązuje do podróży. Miłośnicy zwiedzania mogą nie tylko zbudować najbardziej znane miasta, ale także zrelaksować się odtwarzając z klocków najsłynniejsze budowle. LEGO Architecture to zaproszenie do przeniesienia się w bliższe i dalsze zakątki świata.

Od USA przez Europę do Azji


Sposobów na poznawanie świata jest wiele. Można kupić bilet i ruszyć w podróż, sięgnąć po ciekawą lekturę, obejrzeć program albo… otworzyć pudełko i z kilkuset klocków samodzielnie zbudować miasta z ich największymi atrakcjami. W serii LEGO Architecture można tak odwzorować Nowy Jork, San Francisco, Londyn, Paryż, Dubaj, Szanghaj i Tokio. Wystarczy odrobina cierpliwości i miejsce na półce, żeby przywoływać wspomnienia z wojaży lub zbierać pomysły na kolejne.

Dzieła architektury w domu

Osobom, które lubią większe wyzwania dedykowane są zestawy z konkretnymi budynkami. Takie ikony jak Statua Wolności, Empire State Building czy Biały Dom są bardziej rozbudowane i składają się z ponad 1500 elementów. Zostały zaprojektowane tak, aby możliwie wiernie odtworzyć ich wygląd na ile tylko pozwala budulec, czyli klocki.

Chwila relaksu 

 Budowanie z klocków jest formą relaksu, rozwijania zainteresowań, spędzania wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Podążając za tymi potrzebami dorosłych firma LEGO rozbudowuje ofertę nawiązującą do pasji. Oprócz propozycji dla fanów podróży jest też wiele opcji dla miłośników motoryzacji czy sportu (linie LEGO Technic i LEGO Creator Expert), a nowością jest seria LEGO Art, czyli zestawy, z których można wykonać dwuwymiarowe ścienne dekoracje z motywami nawiązującymi do sztuki popularnej.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics