Los Angeles zaprasza na kulinarne doznania podczas Summer dineL.A.
Aktualnosci Ameryka Ameryka Północna Miejsca

Los Angeles zaprasza na kulinarne doznania podczas Summer dineL.A.

LOS ANGELES, Kalifornia – Podczas dwutygodniowej imprezy Summer DineL.A. odbywającej się w dniach 14-28 lipca 2017 r. można zakosztować w bogatej, kulinarnej różnorodności miasta. Impreza odbywa się co dwa lata  i oferuje ponad 300 restauracji w całym Los Angeles. Menu zaczyna się od ceny 15 dolarów. „Letni objazd” to temat tegorocznej imprezy, który ma zachęcić gości do podróżowania po całym mieście i jedzenia w różnych dzielnicach oraz kosztowania różnorodnej kuchni.

Gary Baseman, wielokrotnie nagradzany twórca serialu animacyjnego ABC / Disney’s Teacher’s Pet i współpracownik luksusowej marką COACH, zaprojektował przewodnik/mapę z symboliką Los Angeles, nanosząc tam restauracje, które zostały uwzględnione w dineL.A. Przewodnik zawiera również listę uczestniczących restauracji podzielonych na dzielnice oraz udostępnia pomocne narzędzie, które uczestnicy mogą drukować ze strony internetowej dineL.A. lub odebrać w centrach informacji turystycznej, w całym mieście.

„Podczas tego 15-dniowego wydarzenia świętujemy mnóstwo talentów kulinarnych, które tworzą inspirowane światową kuchnią, które dają gościom ekscytującą okazję podróżowania po całym naszym przyjemnym mieście, delektując się eklektycznymi smakami i składnikami z całego świata”. Na drugi sezon, dineL.A. Po raz kolejny partnerzy z Kalifornijską Komisją Awokado prezentują w Kalifornii dania z awokado w Kalifornii wśród najlepszych kucharzy w mieście, w tym:

  • Akasha Richmond – AR Cucina
  • Chandra Gilbert – Gracias Madre
  • David Lefevre – Fishing with Dynamite
  • Josiah Citrin – Charcoal Venice
  • Neal Fraser – Redbird
  • Nick Erven – Erven
  • Ted Hopson – The Bellwether

Smakosze mogą także ucztować wybierając wiele wariantów, w tym wybrać nowicjuszy na rynku restauracyjnym jak Officine BRERA, Odys + Penelope, Ponte lub jeść w ponadczasowych ulubionych, takich jak Spago, Border Grill i Chaya. Dodatkowo w wydarzeniu uczestniczą słynne restauracje, takie jak Alimento, Connie & Ted’s, a.o.c. i nie tylko.

Kolejnym popularnym i powracającym programem są ekskluzywne serie, prezentowane przez firmę American Express, oferujące smakoszom szanse na poznanie najbardziej luksusowych restauracji L.A. za 95 dolarów, takich jak Providence, atrament i BOA Steakhouse. Rezerwacji można dokonywać na stronie dineL.A.

Diners może także ucztować w wielu wariantach, w tym nowicjuszach, takich jak Officine BRERA, Odys + Penelope, Ponte i ponadczasowych ulubionych, takich jak Spago, Border Grill i Chaya. Dodatkowymi uczestnikami są słynne restauracje, takie jak Alimento, Connie & Ted’s, a.o.c. i nie tylko.

Kolejnym popularnym i powracającym programem są ekskluzywne serie, prezentowane przez firmę American Express, oferujące dinerom szanse na poznanie najbardziej luksusowych restauracji L.A. za 95 dolarów, takich jak Providence, atrament i BOA Steakhouse. Diners mogą odwiedzić dineL.A. Aby zarezerwować rezerwacje już od dzisiaj.

Specjalne dania na lunch w restauracji Summer dineL.A kosztują 15 USD, 20 USD i 25 USD, zaś kolacje w cenie 29 USD, 39 USD i 49 USD. American Express oferuje smakoszom również specjalne promocje. Mogą zarejestrować się i korzystać z karty American Express we wszystkich uczestniczących restauracjach, aby otrzymać 5 dolarów od końcowego rachunku w wysokości 25 USD lub więcej. (TC)

zdjęcie: archiwum redakcji

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics