Nowy wymiar rozrywki na pokładach Boeingów 747
Aktualnosci Transport

Nowy wymiar rozrywki na pokładach Boeingów 747

Linia lotnicza KLM oferuje bezprzewodowy odbiór programów rozrywki pokładowej, dzięki wykorzystaniu transmisji strumieniowej. Od 1 kwietnia b.r. pasażerowie podróżujący tą linią na pokładach samolotów Boeing 747  mogą doświadczyć rozrywki pokładowej w nowym wydaniu. Dzięki transmisji strumieniowej danych, podróżni mogą teraz odbierać program na własnym urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet, laptop).


Bezprzewodowy system rozrywki KLM oferuje pasażerom wybór ponad dwustu filmów i seriali telewizyjnych. Podczas lotu użytkownicy mogą bezpłatnie i w dowolnym momencie pobierać strumieniowo filmy i programy dostępne na pokładowym serwerze, dzięki innowacyjnej technologii od firmy AirFi, która dostarcza system.

Rozrywka pokładowa w tej formie jest możliwa tylko podczas lotów samolotami Boeing 747 – kultowymi „jumbo”, które wchodzą w skład floty KLM. W przyszłości linia planuje zastąpić Boeinga 747 bardziej wydajnymi ekonomicznymi samolotami dwusilnikowymi. Do tego czasu linia kontynuuje inwestycje w produkt tak, aby wszyscy pasażerowie mogli korzystać z udoskonalonego systemu rozrywki pokładowej.

Dodatkowa platforma do transmisji strumieniowej w Boeingach 747, która działa równolegle do tradycyjnego wbudowanego w fotel systemu, jest jednym z przykładów tych inwestycji. W pozostałych samolotach floty dalekiego zasięgu KLM inwestuje w instalację sieci WI-FI, która poza dostępem do zasobów internetu, umożliwia własną transmisję strumieniową.

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics