Rusza letni rozkład lotów Ryanair z Wrocławia. Inauguracja lotów do Lizbony i na Majorkę
Aktualnosci Transport

Rusza letni rozkład lotów Ryanair z Wrocławia. Inauguracja lotów do Lizbony i na Majorkę

Linia lotnicza Ryanair w Polsce, dzisiaj świętuje początek letniego rozkładu lotów z Wrocławia 2017 oraz loty inauguracyjne do Lizbony i na Majorkę.

Siatka połączeń Ryanaira z Wrocławia na lato 2017 obejmuje 26 tras, w tym typowo wakacyjne połączenia do Hiszpanii, na Maltę i do Włoch.

Z okazji uruchomienia letniego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Wrocławia na podróż w kwietniu już od 149 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na Ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała:

“Wreszcie rusza letni rozkład lotów, a wraz z nim nasze nowe połączenia z Wrocławia do Lizbony i na Majorkę. Klienci Ryanaira mogą w sezonie letnim 2017 wybrać jedną z 26 tras ze stolicy Dolnego Śląska m. in do Hiszpanii, na Maltę oraz do Włoch. Ryanair nadal będzie rozwijał siatkę połączeń z Wrocławia, a już w październiku dołączą do niej kolejne trasy m. in. do Belgii, Izraela czy na Ukrainę. Aby uczcić początek sezonu letniego i uruchomienie nowych tras, wprowadzamy do sprzedaży bilety z Wrocławia na podróż w kwietniu w cenie od 149 zł. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na www.ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy, aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę już dziś.” (TC)

źródło: Ryanair

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by ExactMetrics