Ruszyła rejestracja na 26. OTDYKH International Russian Travel Market
Aktualnosci BIZNES Rosja

Ruszyła rejestracja na 26. OTDYKH International Russian Travel Market

Po sukcesie w 2019 r. ogłoszono termin nadchodzących targów OTDYKH Leisure 2020. Przewidywane trzydniowe wydarzenie w przyszłym roku odbędzie się w Expo Centre w Moskwie, w dniach 8-10-202020. To największe wydarzenie turystyczne w Rosji, targi te są nie mogą zostać pominięte przez głównych graczy z branży turystycznej, którzy chcą skorzystać z ogromnego i stale rosnącego rosyjskiego rynku turystycznego. Pomimo ostatnich wahań w latach 2016–2017 rosyjska turystyka wyjazdowa wzrosła o imponujące 25%, co oznacza dalszy wzrost o 5,8% w 2018 r. Przy populacji prawie 145 milionów i biorąc pod uwagę jej kluczowe położenie między Europą a Azją, Rosja jest głównym graczem w globalnej branży turystycznej z ogromnym potencjałem dla firm świadczących usługi związane z podróżowaniem.


Podobno Rosjanie wydają średnio 42% więcej na osobę na podróże zagraniczne niż ich europejscy odpowiednicy. W 2018 r. Rosja zajęła 8. miejsce w raporcie UNTWO, w którym kraje uszeregowano według ich wkładu w turystykę wyjazdową. Całkowite wydatki Rosji wyniosły 31,1 mld USD, co stanowi wzrost o prawie 30% w porównaniu z rokiem poprzednim. Statystyki te wskazują na rsnący trend w rosyjskich wyjazdach zagranicznych, a także lukratywne możliwości dla firm chcących wykorzystać rosyjski rynek.

Na targach OTDYKH Leisure w 2020 r. powróci wiele spektakularnych wydarzeń związanych z nawiązywaniem kontaktów biznesowych znanych z edycji 2019. W wydarzeniu w 2019 r. wzięło udział prawie 15 000 ekspertów branżowych z 600 wystawcami z 35 krajów i 41 regionów Rosji.

Najważniejsze wydarzenia targów obejmowały serię ekskluzywnych wydarzeń marketingowych B2B dla wystawców, takich jak spotkania okrągłego stołu między wiodącymi rosyjskimi touroperatorami i organizacjami międzynarodowymi. Inne funkcje obejmowały usługę sprzedaży, warsztaty eksperckie oraz usługę B2B Speed ​​Dating, która ułatwiała indywidualne spotkania na stoiskach wystawców.

Popularny program Hosted Buyer powróci również w 2020 r., Ustanawiając setki spotkań między kupującymi na wysokim poziomie, organizatorami wycieczek i biurami podróży.

Program biznesowy na 2019 r. obejmował 45 wydarzeń biznesowych z udziałem ponad 150 prelegentów i prawie 2700 uczestników i będzie zwycięskim elementem nadchodzącej wystawy, gdy targi OTDYKH rozpoczną się 8 września 2020 r. Promocyjne stawki za rezerwację będą dostępne w ograniczonym terminie do 31 grudnia 2019 r.

 

Post Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: